ادامه روایت خیالی “قهرمان جنگی شاپور” در نظر گرفته شده است/ احتمال حضور در جشنواره اثر سینمایی فجر

تولید «قهرمان جندی شاپور» ادامه دارد/ احتمال حضور در «فیلم فجر»


اثر سینمایی سینمایی “قهرمان جندی شاپور” با موضوع زندگی شهید دکتر مجید بقایی توسط مهدی صاحبی کارگردانی و ابوذر پورمحمدی تهیه‌کنندگی در حال ساخت و ساز است. این اثر سینمایی در حال فیلمبرداری در تهران، آبادان، اهواز، بوستان و شوش است و احتمالاً جزو اثر سینمایی‌هایی است که متقاضی حضور در جشنواره فجر هستند. مجید بقایی پس از “عملیات رمضان” به سمت معاون شهید باقری در فرماندهی قرارگاه کربلا منصوب شد و در اوایل “عملیات والفجر” با اصابت خمپاره دشمن به شهادت رسید. بنیاد فرهنگی روایت فتح نیز چندین پروژه سینمایی دیگر را در مراحل تهیه و ساخت و ساز دارد که با همکاری و تعامل کنگره‌های ملی بزرگداشت شهدا در سراسر کشور ساخته می‌شوند.

به گزارش دیجیاتور به نقل از ارتباطات سازمانی بنیاد فرهنگی روایت فتح، اثر سینمایی سینمایی «قهرمان جندی شاپور» با موضوع زندگی شهید دکتر مجید بقایی به کارگردانی مهدی صاحبی و تهیه‌کنندگی ابوذر پورمحمدی این روزها در خوزستان در حال ساخت و ساز است.

این اثر سینمایی سینمایی در حال فیلمبرداری در تهران، آبادان، اهواز، بوستان و شوش است و احتمالاً یکی از اثر سینمایی‌هایی است که متقاضی حضور در جشنواره فجر است.

مجید بقایی پس از «عملیات رمضان» به سمت معاون شهید باقری در فرماندهی قرارگاه کربلا منصوب شد و بعد پس از آنکه حسن باقری جانشین یگان نیروی زمینی سپاه شد، مسئولیت قوای یکم کربلا را به عهده گرفت. او قبل از «عملیات والفجر» مقدماتی به همراه شهید حسن باقری در منطقه عملیاتی ماند و صبح روز بعد به اتفاق چند تن از فرماندهان دیگر با ۲ دستگاه جیپ جهت شناسایی منطقه حرکت کرد که در همان‌جا با اصابت خمپاره دشمن به شهادت رسید.

بنیاد فرهنگی روایت فتح چندین پروژه سینمایی را در مراحل مختلف تهیه و ساخت و ساز دارد که این آثار با همکاری و تعامل کنگره‌های ملی بزرگداشت شهدا در سراسر کشور ساخته خواهند شد.


اثر سینمایی سینمایی “قهرمان جندی شاپور” با موضوع زندگی شهید دکتر مجید بقایی توسط مهدی صاحبی کارگردانی و ابوذر پورمحمدی تهیه‌کنندگی در حال ساخت و ساز است. این اثر سینمایی در حال فیلمبرداری در تهران، آبادان، اهواز، بوستان و شوش است و احتمالاً یکی از اثر سینمایی‌هایی است که متقاضی حضور در جشنواره فجر است. مجید بقایی پس از “عملیات رمضان” به سمت معاون شهید باقری منصوب شد و بعد از آن مسئولیت قوای یکم کربلا را به عهده گرفت. او قبل از “عملیات والفجر” مقدماتی به همراه شهید حسن باقری در منطقه عملیاتی ماند و به اتفاق چند تن از فرماندهان دیگر با ۲ دستگاه جیپ جهت شناسایی منطقه حرکت کرد که در همان‌جا با اصابت خمپاره دشمن به شهادت رسید. بنیاد فرهنگی روایت فتح چندین پروژه سینمایی را در مراحل مختلف تهیه و ساخت و ساز دارد که این آثار با همکاری و تعامل کنگره‌های ملی بزرگداشت شهدا در سراسر کشور ساخته خواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *