توصیه‌های ترافیکی به تهرانی ها در شب یلدا

توصیه‌های ترافیکی به تهرانی ها در شب یلدا

به گزارش دیجیاتور، مرکز اطلاع‌رسانی پلیس راهور پایتخت با اشاره به فرارسیدن شب یلدا اعلام کرد: در آخرین شب پاییز که در میراث ایرانی به نام شب یلدا جشن گرفته می‌شود، رعایت ب رخی از نکات ترافیکی می‌تواند موجب کاهش تردد در معابر شود.

یکی از نکات مهم این است که شهروندانی که برای خرید شب یلدا به مراکز و محل‌های خرید مراجعه می‌کنند، وسیله نقلیه خود را در محل‌های مناسب پارک کرده و از توقف در محل‌های غیرمجاز یا به شکل دوبله جدا خودداری کنند. همچنین لازم است که رانندگان گرامی به این موضوع توجه داشته باشند که حتماً نباید خودروی آنان دقیقاً مقابل مرکز خرید و مغازه‌ها پارک شود و می‌توان وسیله نقلیه را کمی دورتر از محل و در جای مناسب پارک کرد.

در چند سال گذشته فردای شب یلدا، آغاز روز کاری بود، اما با توجه به اینکه امسال فردای شب یلدا مصادف با روز جمعه است، توصیه می‌شود که شهروندان زمان بازگشت خود را سازماندهی کرده و با حالت خستگی و خواب آلاینده‌ها رانندگی نکنند. همچنین پرهیز از عجله و شتاب در تردد و رانندگی نیز موضوع مهمی است که باید مورد توجه قرار بگیرد.

مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور پایتخت، با اعلام اینکه مأموران پلیس راهور برای سازماندهی تردد در سطح معابر حضور دارند، از رانندگان خواست که با مأموران پلیس راهور همکاری کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *