تمدید زمان ارسال آثار به رویداد فیلمنامه‌نویسی کودکان غزه

تمدید مهلت ارسال آثار به رویداد فیلمنامه‌نویسی کودکان غزه


بنیاد سینمایی فارابی رویداد فیلمنامه‌نویسی کودکان غزه را به مناسبت شهادت زیادی از کودکان و نوجوانان فلسطینی در نتیجه حملات ارتش رژیم صهیونیستی برگزار می‌کند. این رویداد با هدف اشاعه میراث مقاومت و توجه به مظلومیت کودکان فلسطینی در دو بخش طرح فیلمنامه بلند و کوتاه داستانی برگزار می‌شود. آثار برگزیده این رویداد از حمایت بنیاد سینمایی فارابی برای شرکت در جشنواره بین‌المللی اثر سینمایی‌های کودکان و نوجوانان پشتیبانی می‌شوند و علاقه‌مندان می‌توانند برای شرکت در این رویداد به سایت مربوطه مراجعه کرده و فرم ثبت نام را تکمیل کنند.

به گزارش دیجیاتور به نقل از روابط‌ عمومی بنیاد سینمایی فارابی، رویداد فیلمنامه‌نویسی کودکان غزه در پی شهادت مظلومانه تعداد زیادی کودک و نوجوان فلسطینی در نتیجه حملات ارتش جنایتکار رژیم صهیونیستی و مقاومت و شجاعت کودکان و نوجوانان غزه در برابر دشمن، بمب و موشک، برگزار می‌شود.

جشنواره بین‌المللی اثر سینمایی‌های کودکان و نوجوانان، به عنوان یکی از معتبرترین جشنواره‌های تخصصی سینمایی کشور در حوزه کودک و نوجوان، با هدف «اشاعه میراث مقاومت» و «توجه به مظلومیت کودکان فلسطین» فراخوان این رویداد را در ۲ بخش طرح فیلمنامه بلند و کوتاه داستانی منتشر کرده بود.

آثار برگزیده این رویداد سینمایی از حمایت بنیاد سینمایی فارابی برای شرکت در سی ‌و ششمین دوره جشنواره بین‌المللی اثر سینمایی‌های کودکان و نوجوانان برخوردار می‌شوند.

علاقه‌مندان می‌توانند برای شرکت در این رویداد به نشانی https://icff.ir/gaza-children مراجعه و فرم ثبت نام را تکمیل کنند.

فراخوان این رویداد سینمایی نیز در پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد سینمایی فارابی در دسترس فیلمنامه نویسان و علاقه مندان قرار دارد.


معرفی رویداد فیلمنامه‌نویسی کودکان غزه به همراه جشنواره بین‌المللی اثر سینمایی‌های کودکان و نوجوانان و فرصت شرکت در آن، برای علاقه‌مندان امکان‌پذیر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *