مطالبه تظاهرکنندگان در تل‌آویو برای استعفای نتانیاهو به دوباره بیان شد.

تظاهرات‌کنندگان در تل‌آویو بار دیگر خواستار استعفای نتانیاهو شدند


هزاران نفر از ساکنان سرزمین‌های اشغالی در تل‌آویو در تظاهراتی خواستار استعفای نخست وزیر اسرائیل، بنیامین نتانیاهو، و توافقی برای آزادسازی اسرای اسرائیلی در غزه شدند. همچنین در این تظاهرات، معترضان همچنین خواستار استعفای نتانیاهو شدند. از سوی دیگر، سخنگوی گردان‌های قسام حماس اعلام کرد که بمباران‌های رژیم صهیونیستی منجر به قطع ارتباط این گردان‌ها با اسیران اسرائیلی و مجاهدان مسئول نگهداری از آن‌ها شده است. این حملات موجب کشته شدن این اسرا نیز شده است. در ماه دسامبر، با میانجیگری قطر، آتش‌بسی موقت برای یک هفته اجرا شد و دو اسیر اسرائیلی در نوار غزه آزاد شدند.

به گزارش دیجیاتور، هزاران نفر از ساکنان سرزمین‌های اشغالی در تل‌آویو طی تظاهرات خواستار استعفای «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی و توافقی برای آزادسازی اسرای اسرائیلی در غزه شدند. این تظاهرات در میدان «هابیما» در تل‌آویو برگزار شد.

معترضان صهیونیستی شنبه شب به همراه خانواده‌های اسرا در تل آویو از کابینه این رژیم خواستار دستیابی به توافقی با حماس برای آزادی اسیران در نوار غزه شدند.

همچنین در این تظاهرات اعتراضی، معترضان خواستار استعفای «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر این رژیم شدند.

از سوی دیگر، ابوعبیده، سخنگوی گردان‌های قسام شاخه امنیتی حماس، اعلام کرد که در نتیجه بمباران‌های وحشیانه ارتش رژیم صهیونیستی، ارتباط این گردان‌ها با ۵ اسیر اسرائیلی و مجاهدانی که مسئول نگهداری از آن‌ها بودند، قطع شده است.

ابوعبیده تاکید کرد: احتمال می‌دهیم این اسرا در یکی از حملات ارتش رژیم صهیونیستی کشته شده باشند.

گفتنی است با میانجیگری قطر یک آتش‌بس موقت بشردوستانه به مدت یک هفته در ابتدای ماه دسامبر جاری اجرا شد و طی آن، دو اسیر اسرائیلی در نوار غزه در ازای آزادی اسرای فلسطینی از جمله زنان و کودکان بر اساس معادله (۱ به ۳) آزاد شدند.


هزاران نفر از ساکنان سرزمین‌های اشغالی تل‌آویو در تظاهرات خود خواستار استعفای بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی و آزادسازی اسرای اسرائیلی در غزه شدند. تظاهرات در میدان هابیما در تل‌آویو برگزار شد. معترضان صهیونیستی به همراه خانواده‌های اسرا در تل آویو از کابینه این رژیم خواستار توافقی با حماس برای آزادی اسیران در نوار غزه شدند. همچنین در این تظاهرات اعتراضی، معترضان خواستار استعفای بنیامین نتانیاهو نخست وزیر این رژیم شدند. ابوعبیده، سخنگوی گردان‌های قسام شاخه امنیتی حماس، اعلام کرد که در نتیجه بمباران‌های ارتش رژیم صهیونیستی، ارتباط این گردان‌ها با ۵ اسیر اسرائیلی و مجاهدانی که مسئول نگهداری از آن‌ها بودند، قطع شده است. ابوعبیده تاکید کرد احتمال می‌دهیم این اسرا در یکی از حملات ارتش رژیم صهیونیستی کشته شده باشند. با میانجیگری قطر، یک آتش‌بس موقت بشردوستانه به مدت یک هفته در ابتدای ماه دسامبر جاری اجرا شد و طی آن، دو اسیر اسرائیلی در نوار غزه در ازای آزادی اسرای فلسطینی زنان و کودکان بر اساس معادله آزاد شدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *