ادامه فعالیت تصویربرداری “طوبی” با افزودن هومن برق نورد

تصویربرداری «طوبی» ادامه دارد/ هومن برق نورد اضافه شد


سریال “طوبی” به کارگردانی سعید سلطانی در حال تصویربرداری است و ماجرای پیاده روی اربعین را روایت می کند. بازیگران این سریال از جمله هومن برق نورد ، فریبا نادری ، داریوش ارجمند ، امین زندگانی و شبنم قربانی هستند. این سریال قرار است در محرم و صفر سال آینده پخش شود و بخشی از آن همزمان با پیاده روی اربعین در کربلا تصویربرداری شده است.

به گزارش خبرنگار دیجیاتور، سریال «طوبی» به کارگردانی سعید سلطانی این روزها در حال تصویربرداری است و بازیگران مختلفی هم جلوی دوربین رفته اند. به تازگی هومن برق نورد نیز به جمع بازیگران این سریال اضافه شده است.

این سریال به ماجرای پیاده روی اربعین می‌پردازد و سلطانی بخشی از این سریال را همزمان با پیاده روی اربعین در کربلا تصویربرداری کرده است.

فریبا نادری و داریوش ارجمند که پیش از این در سریال «ستایش» با سعید سلطانی همکاری داشته اند از جمله بازیگران سریال هستند. امین زندگانی و شبنم قربانی هم در این سریال به ایفای نقش می پردازند و البته بازیگران دیگری هم به این مجموعه اضافه می‌شوند.

پخش این سریال که با پیاده روی اربعین پیوند خورده، قرار است محرم و صفر سال آینده به پخش برسد.


سریال “طوبی” در حال تصویربرداری است، که موضوع آن پیاده روی اربعین است. این سریال توسط سعید سلطانی کارگردانی می‌شود و فریبا نادری و داریوش ارجمند از جمله بازیگران آن هستند. این سریال قرار است در محرم و صفر سال آینده پخش شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *