ادامه تصویربرداری روزهای روشن در زنده‌یاد خاطره‌ها.

تصویربرداری «روزهای روشن» ادامه دارد/ زنده باد خاطره‌ها


تصویربرداری سریال “روزهای روشن” به کارگردانی وحید امیرخانی و تهیه کنندگی حسین پاینده در تهران ادامه دارد. این سریال در سکوت خبری آغاز شده بود و در حال حاضر در فاز نهایی تصویربرداری خود است. وحید امیرخانی قبلاً اثر سینمایی های سینمایی “شاه کش” و “در مدت معلوم” و سریال تلویزیونی “شرایط خاص” را کارگردانی کرده بود. “روزهای روشن” محصول سازمان هنری رسانه‌ای اوج است و در استودیو بادبان تهیه و ساخت و ساز شده است.

به گزارش دیجیاتور به نقل از ارتباطات سازمانی سریال، تصویربرداری سریال «روزهای روشن» به کارگردانی وحید امیرخانی و تهیه کنندگی حسین پاینده در تهران ادامه دارد.

«روزهای روشن» که ساخت و ساز خود را در سکوت خبری از ابتدای سال گذشته با حال و هوای دهه هفتاد در ۶۵ قسمت آغاز کرده بود، در حال تصویربرداری فاز نهایی خود است.

وحید امیرخانی پیش از این اثر سینمایی های سینمایی «شاه کش» و «در مدت معلوم» و همچنین سریال تلویزیونی «شرایط خاص» را کارگردانی کرده بود.

«روزهای روشن» محصول سازمان هنری رسانه‌ای اوج است که در استودیو بادبان تهیه و ساخت و ساز شده است.


تصویربرداری سریال “روزهای روشن” به کارگردانی وحید امیرخانی و تهیه کنندگی حسین پاینده در تهران در حال ادامه است. این سریال ساخت و ساز خود را در سکوت خبری از ابتدای سال گذشته با حال و هوای دهه هفتاد آغاز کرده بود و در حال حاضر در فاز نهایی تصویربرداری قرار دارد. وحید امیرخانی قبلاً اثر سینمایی های سینمایی “شاه کش” و “در مدت معلوم” و سریال تلویزیونی “شرایط خاص” را کارگردانی کرده است. “روزهای روشن” محصول سازمان هنری رسانه‌ای اوج است و در استودیو بادبان تهیه و ساخت و ساز شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *