تسلیت پیمان جبلی به مناسبت درگذشت ناصر طهماسب

ناصر طهماسب درگذشت/ خاکسپاری در سکوت خبری


در این متن، پیمان جبلی، رییس صدا و سیما، در پیامی به مناسبت درگذشت ناصر طهماسب، دوبلور دیجیاتور و پیشکسوت کشورمان، تسلیت گفته است. طهماسب که دوبله را به صورت حرفه ای از دهه ۱۳۴۰ آغاز کرد، در مجموعه‌های تلویزیونی و اثر سینمایی‌های سینمایی بسیاری به عنوان مدیر دوبلاژ و سرپرست گویندگان فعالیت داشته است. جبلی تأثر خود را از این فقدان و درگذشت آنچه که طهماسب در حوزه آثار خلاقانه دوبله به جامعه هنری ارائه داده بسیار بزرگ می‌داند و خانواده ی او و جامعه هنری را به خاطر این فقدان تسلیت می‌گوید.

به گزارش دیجیاتور به نقل از ارتباطات سازمانی صدا و سیما، پیمان جبلی رییس صدا و سیما در پیامی درگذشت ناصر طهماسب دوبلور دیجیاتور و پیشکسوت کشورمان را تسلیت گفت.

متن پیام بدین شرح است:

«انالله و اناالیه راجعون

درگذشت استاد ناصر طهماسب، صاحب صدای جادویی و دلنشین و به یادماندنی سال‌های طولانی در رادیو و تلویزیون تلخ است. مرحوم طهماسب چه در بازیگری و چه در صداپیشگی، هنرمندی توانمند بود و مستندهای فراوانی با دم گرم او، دیدنی و شنیدنی شدند. فقدان این چهره تاثیرگذار آثار خلاقانه دوبله را به خانواده آن مرحوم، دوستان و جامعه هنری تسلیت می‌گویم.»

ناصر طهماسب در سن ۸۴ سالگی درگذشت. او دوبله را به صورت حرفه ای از اوایل دهه ۱۳۴۰ آغاز کرد. طهماسب افزون بر گویندگی نقش‌های اول، در اثر سینمایی‌های سینمایی و مجموعه‌های تلویزیونی زیادی به عنوان مدیر دوبلاژ و سرپرست گویندگان فعالیت داشته است.


درگذشت ناصر طهماسب، دوبلور دیجیاتور و پیشکسوت کشورمان، تاثیرگذار آثار خلاقانه دوبله را به خانواده آن مرحوم، دوستان و جامعه هنری تسلیت می‌گویم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *