تراکتور بیشتر اشتباه نکرد، سپاهان همچنان به برنامه قهرمانی تعهد دارد

تراکتور دیگر وقت خطا ندارد/ سپاهان برنامه قهرمانی را فراموش نکرد


با توجه به گزارش خبرنگار دیجیاتور، نتایج لیگ بیست و سوم فوتبال ایران باعث نوسان در جایگاه مدعیان قهرمانی شده است. پرسپولیس بازی بردن را فراموش کرده و در حالی که سپاهان به دلیل تخلف از آیین نامه نقل و انتقالات چهار امتیاز از دست داده، با این حال به صدرنشینی نزدیک شده است. تراکتور نیز با برد هفته گذشته به جمع بالانشینان باز گردیده است. مرتضی اسدی اظهار کرده که اعتماد به نفس تیم‌ها در این موقعیت‌ها بسیارحیاتی است و می‌تواند تأثیر مهمی‌داشته باشد. در این بین، سپاهان بدترین شرایط را داشته اما هنوز هدف قهرمانی را از دست نداده است.

به گزارش خبرنگار دیجیاتور، اتفاقات لیگ بیست و سوم باعث نوسان جایگاه مدعیان قهرمانی در بالای جدول شده است. پرسپولیس بردن را فراموش کرده تا رقیب سنتی اش با وجود فراز و نشیب‌ها با پیروزی قاطع مقابل نساجی در هفته سیزدهم به لیگ برتر تکیه بزند. سپاهان نیز با وجود تمام حاشیه‌هایی که منجر به کسر چهار امتیاز از این تیم به دلیل تخلف از آئین نامه نقل و انتقالات لیگ برتر شد بار دیگر جهش خود را آغاز کرده تا به یکقدمی صدر نزدیک شود.

تراکتور هم روند پر فراز و نشیب را ادامه می‌دهد تا حالا با برد هفته گذشته مقابل پیکان به جمع بالانشینان باز گردد.

مرتضی اسدی در گفت و گو با خبرنگار دیجیاتور ضمن اشاره به جریان بازی‌های لیگ برتر درباره عملکرد مدعیان قهرمانی اظهار نظر کرد.

فراز و نشیب اعتماد به نفس می‌گیرد

او با اشاره به نتایج تیم‌هایی همچون تراکتور تبریز که سابقه بستن بازوبند کاپیتانی اش را دارد گفت: این تیم با اندیشه و تفکر‌ای خیلی متفاوت پاکو خمز یارگیری کرد اما سرمربی این تیم به هر حال با وجود نفراتش توانسته است بار دیگر خودش را در بین مدعیات نگه دارد.

باختن در میان بردهایی که مدعی جام کسب می‌کند اعتماد به نفس را از رختکن می‌گیرد. تراکتور باید باختن را فراموش کند. آنها طرفدارانی دارند که اگر به تیم خود اعتماد کنند هیچ کس جلودارشان نخواهد بود.

حاشیه‌ها سم قهرمانی است

اسدی درباره تأثیر حاشیه‌های به وجود آمده در دور رفت فصل جاری لیگ برتر در بین باشگاه‌های مدعی تصریح کرد: حاشسه ها سم قهرمانی است. البته درباره قوانینی که برای نقل و انتقالات وضع شد نیاز است مفصل پرداخته سود باید دید خروجی این موضوع در پایان فصل برای باشگاه‌ها و در نهایت تیم ملی چه خواهد بود. در بین تمام این تیم‌ها سپاهان بدترین شرایط را داشت اما هیچ چیز مانع از هدف گذاری آنها برای رسیدن به قهرمانی نشد.

تفکر سپاهان تغییر نکرد

پیشکسوت فوتبال باشگاهی ایران درباره سپاهان افزود: اسکلت این تیم در فصل جدید هم تغییر کرد اما تفکرات جمعی آنها ثابت ماند. سپاهان خیلی خوب توانست از سیاهی خارج شود و حالا جدی ترین مدعی قهرمانی باشد.

یک قدم عقب نشینی جبران ناپذیر است

او با اشاره به رقابت سنتی تیم‌های مدعی قهرمانی تاکید کرد: یک اشتباه آخرین ضربه برای عقب ماندن از رقابت تیم هاست. تیم‌هایی امثال تراکتور دیگر جایی برای باختن یا اشتباه کردن ندارند. آنها باید اندیشه و تفکر بردن را حفظ کنند تا بین قوی‌ترین تیم‌ها مثل پرسپولیس، استقلال و سپاهان در بالای جدول بمانند.

ملوان بدون ادعا پدیده شد

اسدی با اشاره به پدیده شدن ملوان تا اینجای فصل گفت: قدر تیم‌های با اصالت که ریشه‌های مردمی دارند را باید دانست. برنامه ریزی این تیم و بازی‌های بی نقص آنها نشان می‌دهد همچنان می‌توانند غول کشی کنند. آنها دقیقا اعتماد به نفس کافی پیدا کرده اند و بدون فشار ناشی از قهرمانی بازی‌های خیلی خوبی را ارائه می‌دهند.


اتفاقات لیگ بیست و سوم باعث نوسان جایگاه مدعیان قهرمانی در بالای جدول شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *