محل برگزاری جلسات «ژنرال» خواهد بود

تالار وحدت میزبان «ژنرال» خواهد شد

0 نظر


نمایش «ژنرال» به تهیه‌کنندگی حمید نیلی و کارگردانی احمد سلیمانی به زودی در تالار وحدت روی صحنه خواهد رفت. در این نمایش، یکی از شبه‌نظامیان منازعه‌های خاورمیانه، که گذشته‌اش را از یاد برده، در بیمارستانی به هوش می‌آید و باید گذشته‌ای که فراموش کرده را به یاد بیاورد. تکمیلی از بازیگران و دیگر جزییات این اثر به زودی منتشر خواهد شد.

به گزارش دیجیاتور به نقل از روابط‌عمومی پروژه، نمایش «ژنرال» به تهیه‌کنندگی حمید نیلی و کارگردانی احمد سلیمانی به زودی در تالار وحدت روی صحنه خواهد رفت.

سلیمانی، بازیگر و کارگردان صحنه نمایش است که پیش از این سابقه کارگردانی در آثاری چون «‌پیراهن هزار یوسف»، «شام آخر»، «چهلچراغ» و … را برعهده داشته است.

در خلاصه روایت خیالی این نمایش آمده است: «یکی از شبه‌نظامیان منازعه‌های خاورمیانه، گذشته‌اش را از یاد برده و در بیمارستانی به هوش می‌آید. گذشته‌ او، کلیدی‌ است برای گشایش سرنوشت جنگی که اکنون برپاست و او باید هرطور که شده، گذشته‌ فراموش‌شده‌اش را به یاد بیاورد.»

محمد موحدنیا، لوگوتایپ نمایش «ژنرال» را طراحی کرده است.

اطلاعات تکمیلی از بازیگران، عوامل و دیگر جزییات این اثر به‌زودی منتشر خواهد شد.


نمایش «ژنرال» به تهیه‌کنندگی حمید نیلی و کارگردانی احمد سلیمانی به زودی در تالار وحدت روی صحنه خواهد رفت. سلیمانی بازیگر و کارگردان صحنه نمایش است و پیش از این سابقه کارگردانی در آثاری چون «‌پیراهن هزار یوسف»، «شام آخر»، «چهلچراغ» و … را برعهده داشته است. در خلاصه روایت خیالی این نمایش آمده است: «یکی از شبه‌نظامیان منازعه‌های خاورمیانه، گذشته‌اش را از یاد برده و در بیمارستانی به هوش می‌آید. گذشته‌ او، کلیدی‌ است برای گشایش سرنوشت جنگی که اکنون برپاست و او باید هرطور که شده، گذشته‌ فراموش‌شده‌اش را به یاد بیاورد.» محمد موحدنیا لوگوتایپ نمایش «ژنرال» را طراحی کرده است. اطلاعات تکمیلی از بازیگران، عوامل و دیگر جزییات این اثر به‌زودی منتشر خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *