تازه‌ترین مدل‌های تل و هدبند پارچه‌ای و فلزی برای رخصتی کریسمس | 26 مد روز جدید دنیای مد

اکسسوری‌های مو از جمله تل و هدبندهای ضخیم و شیک، در حال حاضر بسیار مورد توجه است. تل‌های فلزی و زنجیره‌ای و یا تل‌های پارچه‌ای با تل‌های ضخیم به عنوان یک اکسسوری زیبا برای موهای شما، برنقراری می‌کنند. با هر نوع مدل مویی، از موهای چتری تا موهای باز یا شنیون های بسته می‌توانید از این تل‌های شیک و زیبا استفاده کنید و به زیبایی موهای خود بیفزایید. همچنین انواع هدبندها و تل‌های زیبا با دیزاین مرواریدی نیز بسیار مد روز هستند و از مواد و طراحی‌های متنوعی در دسترس می‌باشند که متناسب با هر نوع سلیقه‌ای هستند.

در این زمان، اکسسوری‌های مو، به‌ویژه  تل و هدبندهای ضخیم شیک بسیار مورد توجه قرار گرفته است. علاوه بر این مد روز تل های فلزی و زنجیره‌ای و یا ترکیب آن با تل های پارچه ای ، یک اکسسوری زیبا است که موهای شما را از سادگی درمی آورد.

شما می توانید با هر نوع مدل مویی، از موهای چتری گرفته تا موهای باز یا شنیون های بسته از این تل های زیبا و شیک استفاده کنید و بدرخشید.

تل ضخیم

این تل ها و هدبند ها با مواد و طراحی های متنوعی در دسترس می باشد که متناسب با هر نوع سلیقه ای است. اگر از هدبندهای ساده خوشتان می آید سراغ مدل های ساتن و ساده بروید که رنگبندی متنوعی دارند.

اگر عاشق مدل های پر زرق و برق هستید از مدل های فلزی و ترکیبی با پارچه استفاده کنید. در این مدل‌های از یک تل بزرگ و ضخیم استفاده می‌شود، و در کنار آن تل های نازک و فلزی و درخشان قرار می‌گیرد که زیبایی آن را بیشتر خواهد کرد.

هدبندها و تل های زیبا با دیزاین مرواریدی نیز بسیار مد روز هستند و هنوز هم در بین زنان محبوبیت دارند. این تل ها به صورت ساتن و مخمل طراحی می‌شوند و روی آن از تعدادی مروارید های زیر و درشت برای زیباتر کردن کار، استفاده می‌شود.

بیشتر بخوانید: جذاب ترین مدل های تل و اکسسوری مو مکرومه بافی

۲۶ مدل تل و هدبند پارچه ای و فلزی

تل
تل مرواریدی
تل
تل مشکی مرواریدی
تل
تل شیک
تل
تل چندتایی
تل
تل مخمل ضخیم
تل
تل مخمل کارشده
تل
تل مشکی مرواریدی
تل
تل مرواریدی
تل
تل ساتن ساده
هدبند
هدبند مرواریدی
تل
تل طلایی
تل
تل فلزی
تل
تل پارچه ای
تل
تل ضخیم مخمل
تل
تل ساتن و نگین دار
تل
تل مخمل شیک
تل
تل مخمل بافتنی
تل
تل شیک
تل
تل پلیسه
تل
تل سه تایی
هدبند
هدبند مخمل قرمز
هدبند
هدبند مخمل مشکی
تل
تل قرمز
تل
تل شیک
تل
تل آبی
تل
تل ضخیم کار شده
تل
تل ساتن قرمز
تل
تل زیبا

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را در انتهای همین مطلب با ما به اشتراک بذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *