“ترس بیم یحیی از بازیکنان پرسپولیس و شعار خطرناک”

بیم یحیی از ترس بازیکنان پرسپولیس و شعار خطرناک


در بازی فوتبال بین تیم‌های پرسپولیس و شمس آذر قزوین، هواداران پرسپولیس از عملکرد تیم خود ناراضی بوده و با عدم خرید بلیت بازی نشان داده‌اند که منتظر بردی برای تیمشان هستند. تیم شمس آذر قزوین نیز در فصل جاری با قرار گرفتن در رتبه نهم لقب یکی از پدیده‌های لیگ برتر را به دست آورده است. در صورت عدم موفقیت پرسپولیس در بازی مقابل شمس آذر، بحرانی برای گل محمدی وجود دارد و عبارت “حیا کن رها کن” ممکن است اجرا شود. اما سرمربی پرسپولیس از بازیکنان خود خواسته است که تمرکز خود را حفظ کنند و نترسند و به بازی رو به جلو بپردازند.

به گزارش خبرنگار دیجیاتور، دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و شمس آذر قزوین در حالی از ساعت ۱۷:۳۰ فردا یکشنبه از هفته چهاردهم لیگ برتر در ورزشگاه آزادی به مصاف همدیگر می‌روند که استقبال سردی از سوی هواداران سرخپوشان برای تماشای این بازی شده است.

طرفداران پرسپولیس که نارضایتی خود از عملکرد بازیکنان این تیم را با نخریدن بلیت بازی نشان داده‌ اند منتظر برد این تیم پس از مدت‌ها مقابل پدیده لیگ برتر هستند.

نماینده فوتبال قزوین در فصل جاری با وجود کسر سه امتیاز در ابتدای فصل از سوی کمیته انضباطی در نخستین تجربه حضور خود در این سطح از فوتبال کشور توانسته ۱۷ امتیاز کسب کند تا با قرار گرفتن در رتبه نهم یکی از پدیده‌های فعلی لقب بگیرد.

گل محمدی که بیشتر از هر زمان دیگری به حمایت آنها نیاز دارد به خوبی می‌داند در صورت عدم موفقیت مقابل شمس آذر با بحران احتمالی «حیا کن رها کن» روبرو خواهد شد. گرچه این شعار پس از باخت مقابل الدحیل قطر که منجر به حذف از لیگ قهرمانان آسیا شد برای رضا درویش مدیرعامل باشگاه تحقق بخشید اما یحیی اصلاً دوست ندارد با کسب سه قهرمانی در لیگ برتر و به دست آوردن سه گانه فصل گذشته فوتبال باشگاهی کشور چنین شعاری را بشنود.

سرمربی پرسپولیس برای حل بحران فعلی تیمش از بازیکنان خود خواسته تا تمرکز خود را از دست ندهند و دنبال بازی رو به جلو و نترسیدن از باخت مقابل شمس آذر باشند. ترسی که در دیدار با تولیدی منابع هیدروکربن آبادان، استقلال خوزستان و استقلال تهران نیز کار دست پرسپولیس داد تا آنها تنها به یک امتیاز در هر یک از این بازی‌ها اکتفا کنند.


تیم‌های پرسپولیس و شمس آذر قزوین در هفته چهاردهم لیگ برتر به مصاف هم رفتند. هواداران پرسپولیس انتظار برد تیم خود را داشتند. تیم شمس آذر قزوین تاکنون در این فصل با کسب ۱۷ امتیاز در رتبه نهم قرار دارد. به دلیل باخت در لیگ قهرمانان آسیا، شعار “حیا کن رها کن” برای بازیکنان پرسپولیس اهمیت پیدا کرده است. سرمربی پرسپولیس تمرکز بازیکنان خود را برای بازی رو به جلو در نظر گرفته است و از آنها خواسته است ترس نداشته باشند. تاکنون در دیدارهای با تولیدی منابع هیدروکربن آبادان، استقلال خوزستان و استقلال تهران، پرسپولیس تنها به یک امتیاز رسیده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *