بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی تلکام آغاز شد.

بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی تلکام افتتاح شد


بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی مخابرات، تکنولوژی مخابرات و دانش مالی دیجیتال (تلکام٢٠٢٣) با شعار تحول دیجیتال و اتصال پذیری در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران افتتاح شد. این نمایشگاه در مساحت ۱۱ هزار متر مربع و در ۶ سالن برگزار می شود و ۱۵۵ شرکت داخلی و ۶ شرکت خارجی از کشور چین حضور دارند. همچنین ۸۰ نفر از ۳۰ شرکت هیات تجاری از ۹ کشور دیگر به نمایشگاه حضور خواهند داشت. در این نمایشگاه کارگاه های آموزشی و نشست های تخصصی برگزار می شود و علاقه مندان می توانند به صورت رایگان در این نشست ها شرکت کنند. علاقه مندان می توانند از مطالعات تاریخی ۲ تا ۵ دی ماه به مدت چهار روز در نمایشگاه حضور یابند.

به گزارش خبرنگار دیجیاتور، بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی مخابرات، تکنولوژی مخابرات و دانش مالی دیجیتال (تلکام٢٠٢٣) با شعار تحول دیجیتال و اتصال پذیری از امروز ۲ دی ماه به مدت چهار روز در زمینی به مساحت ۱۱ هزار متر مربع در ۶ سالن از جمله سالن های ۵،۶،۷،۸،۹،۱۰، و ۱۱ در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران افتتاح شد.

در این نمایشگاه ۱۵۵ شرکت داخلی و ۶ شرکت خارجی از کشور چین حضور خواهند داشت و همچنین بیش از ۸۰ نفر از ۳۰ شرکت مختلف به عنوان هیات تجاری از ۹ کشور از جمله روسیه، چین، ترکمنستان سوریه، عراق، ترکیه، افغانستان، ازبکستان و ارمنستان برای بازدید از نمایشگاه حضور خواهند داشت.

در این نمایشگاه کارگاه های آموزشی و نشست های تخصصی و جلسات بی تو بی مختلف برگزار می شود و علاقه مندان می توانند به صورت رایگان در این نشست ها شرکت کنند.

علاقه مندان می توانند از بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی مخابرات، تکنولوژی مخابرات و دانش مالی دیجیتال (تلکام٢٠٢٣) از ۲ تا ۵ دی ماه به مدت چهار روز در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران بازدید کنند.


بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی مخابرات، تکنولوژی مخابرات و دانش مالی دیجیتال (تلکام٢٠٢٣) امروز در تهران افتتاح شد. این نمایشگاه به مدت چهار روز برگزار می شود و شعار آن تحول دیجیتال و اتصال پذیری است. در این نمایشگاه، ۱۵۵ شرکت داخلی و ۶ شرکت خارجی از کشور چین حضور خواهند داشت. همچنین، هیات تجاری از ۹ کشور دیگر نیز در این نمایشگاه حضور خواهند داشت. در این نمایشگاه، کارگاه های آموزشی و نشست های تخصصی و جلسات بی تو بی نیز برگزار می شود و علاقه مندان می توانند به صورت رایگان در این نشست ها شرکت کنند. علاقه مندان می توانند از ۲ تا ۵ دی ماه به مدت چهار روز در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران بازدید کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *