ادامه فیلمبرداری سریال «بدل» با حضور بهروز «پایتخت»

بهروز «پایتخت» به سریال «بدل» آمد/ ادامه تصویربرداری مجموعه طنز


سریال “بدل” به کارگردانی علیرضا مسعودی یا علی مشهدی در حال تصویربرداری است. این سریال فضایی طنز دارد و از بازیگران مختلفی از جمله شهرام قائدی، ساعد هدایتی، هدایت هاشمی، فرزانه سهیلی ، پریسا مقتدی و ابوالفضل رجبی استفاده می کند. این اثر ممکن است در ایام نوروز ۱۴۰۲ پخش شود و تاکنون برخی از بازیگران آن همچون ابوالفضل رجبی در سریال “پایتخت” حضور داشته اند.

به گزارش خبرنگار دیجیاتور، سریال های مختلفی این روزها در حال تصویربرداری هستند که از جمله آنها می توان به «بدل» به کارگردانی علیرضا مسعودی یا علی مشهدی اشاره کرد.

سریال «بدل» فضایی طنز دارد و در حال و هوای دیگر آثار علی مشهدی است. او در این سریال از بازیگران مختلفی هم بهره برده است که برخی در سریال های پیشین او حضور داشته اند.

شهرام قائدی، ساعد هدایتی، هدایت هاشمی، فرزانه سهیلی و پریسا مقتدی از جمله بازیگران این سریال هستند که این روزها در حال آماده سازی است و یکی از گزینه های احتمالی پخش در ایام نوروز ۱۴۰۲ است.

همچنین ابوالفضل رجبی بازیگر نوجوانی که با نقش «بهروز» در سریال «پایتخت» شناخته شد حالا در جدیدترین فعالیت خود در این سریال حضور دارد.


سریال “بدل” در حال تصویربرداری است و احتمال پخش آن در ایام نوروز ۱۴۰۲ وجود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *