برنامه گسترده پلیس برای جلوگیری از وقوع تخلفات در بازار سرمایه

برنامه همه‌جانبه پلیس برای پیشگیری از وقوع تخلف در بازار سرمایه


در مراسم آشنایی با مفاهیم و کلیات بازار سرمایه در سازمان بازار سهام و اوراق بهادار، سردار حسین رحیمی، رییس پلیس امنیت مالی فراجا، تاکید کرد که پلیس امنیت مالی به منظور همکاری با سازمان بازار سهام و افزایش علم و آگاهی در بازار سرمایه تلاش می‌کند و باید جایگاه واقعی پلیس در حوزه‌های بازرگانی، دانش مالی و کسب و کار به درستی شناسانده شود. وی همچنین بیان کرد که پلیس امنیت مالی برای پیشگیری از وقوع تخلفات در بازار سرمایه اقدامات اساسی انجام می‌دهد. سردار رحیمی بحث امنیت مالی را موضوعی جدی و حیاتی دانست و اظهار کرد که پلیس امنیت مالی با ارتباط مستحکمی با سازمان بازار سهام و اوراق بهادار همکاری می‌کند. وی از عملکرد مناسب سازمان بازار سهام و اوراق بهادار در حفظ آرامش بازار سرمایه نیز گفت و تأکید کرد که بحث امنیت مالی باید به آرامی به آن عمق بیشتری بخشیده شود. سردار رحیمی همچنین اظهار داشت که پلیس امنیت مالی در حوزه بازار سرمایه و بازرگانی تلاش می‌کند تا امنیت آفرینی را به جایگاه اصلی خود برساند و برای فعالان حوزه بازار سرمایه محافظت کند. وی همچنین بیان کرد که همکاری پلیس امنیت مالی با سازمان بازار سهام و اوراق بهادار در برخورد با متخلفان و پیشگیری از وقوع جرم گسترش می‌یابد و منازعه امروز دشمن، منازعه تمام عیار مالی است که باید به صورت جهادی به آن مقابله کرد.

به گزارش خبرنگار دیجیاتور، سردار حسین رحیمی، رییس پلیس امنیت مالی فراجا در مراسم آشنایی با مفاهیم و کلیات بازار سرمایه ویژه پلیس امنیت مالی و در جمع رؤسای پلیس امنیت مالی کشور که در محل سازمان بازار سهام و اوراق بهادار برگزار شد، با تاکید بر این که پلیس امنیت مالی برای همکاری با سازمان بازار سهام و همچنین افزایش توانمندی و علم و آگاهی در بازار سرمایه تلاش جدی می‌کند، اظهار داشت: جایگاه واقعی پلیس که برقراری نظم و امنیت در حوزه‌های بازرگانی، دانش مالی و کسب و کار است باید به درستی شناسانده شود.

پیشگیری از وقوع تخلفات در بازار سرمایه

وی با بیان این که در هفته جاری و طی دو روز با مفاهیم و کلیات بازار سرمایه آشنا خواهیم شد، عنوان کرد: پلیس امنیت مالی در حال تلاش جدی است که با مجرمان و متخلفان مالی در حوزه بازار سرمایه بیش از پیش برخورد کرده و نسبت به پیشگیری از وقوع برخی تخلف‌ها اقدامات اساسی انجام دهد.

سردار رحیمی ادامه داد: بحث امنیت اساسی‌ترین موضوعی است که هر جامعه به آن نیاز دارد و اگر امنیت نباشد، هیچ فعالیتی در بُعد سیاسی، مالی و بازرگانی مؤثر واقع نخواهد شد.

عمق بخشی به امنیت مالی

رییس پلیس امنیت مالی فراجا با تاکید بر اینکه سخت‌ترین کار برقراری امنیت در کشور است، افزود: امنیت، زیرساخت، مبنا و پایه هر کاری است که امروزه شاهد برقراری آن در کشور هستیم. بحث امنیت مالی موضوع نوپایی است که باید به آرامی به آن عمق بیشتری بخشیده شود.

وی اظهار داشت: بحث امنیت در بازار سرمایه از جمله موضوع‌های جدی و حیاتی است و براساس آن پلیس امنیت مالی ارتباط خود را با سازمان بازار سهام و اوراق بهادار مستحکم و نزدیک‌تر کرده است.

مجموعه قدرتمند و توانمند سازمان بازار سهام

سردار رحیمی با بیان این که عملکرد مناسب سازمان بازار سهام و اوراق بهادار در دوره جدید، آرامش را به بازار سرمایه بازگردانده و دیگر شاهد نوسان‌های شدید نیستیم، گفت: در هر جامعه‌ای برای اینکه اطمینان بخشی سرعت جدی پیدا کند باید از مجموعه امنیت کارآفرینان در کنار خود استفاده کنند.

در ادامه رئیس پلیس امنیت مالی فراجا، با بیان اینکه وجود پلیس باید امنیت آفرین و امنیت زا باشد، گفت: پلیس در حوزه بازار سرمایه و بازار دانش مالی و همچنین فرایند بازرگانی تلاش خواهد کرد تا امنیت آفرینی را به جایگاه اصلی خود برساند.

امنیت بخشی برای فعالان حوزه بازار سرمایه

وی مطرح کرد: سرمایه گذاران باید با آرامش خاطر فعالیت خود را ادامه داده و اجازه ندهند فضای مالی کشور جولانگاه متخلفان باشد.

سردار رحیمی خاطرنشان کرد: امروز بازار سرمایه به سمت اعتماد آفرینی در حال حرکت است و پلیس امنیت مالی نیز در کنار سازمان بازار سهام برای حفاظت از سرمایه‌های مردم فعالیت می‌کند.

وی بیان کرد: پلیس امنیت مالی در راستای مأموریت اساسی و امنیت آفرینی در حوزه مالی با جدیت در کنار بخش‌های مالی از جمله سازمان بازار سهام ایستاده است و با قدرت فعالیت خواهد کرد.

گسترش همکاری پلیس با سازمان بازار سهام

رییس پلیس امنیت مالی فراجا با تاکید بر اینکه کار کارشناسی خوبی شروع شده، افزود: با برگزاری دوره‌های آموزشی لازم از سوی اساتید سازمان بازار سهام، همکاری پلیس امنیت مالی با این نهاد در برخورد با متخلفان و پیشگیری از وقوع جرم گسترش می‌یابد.

سردار رحیمی با بیان این که منازعه امروز دشمن، منازعه تمام عیار مالی است، عنوان کرد: باید به صورت جهادی به مقابله با دشمن پیش برویم و مقابله با مجرمان مالی جزو اولویت‌های کاری پلیس امنیت مالی است.


پلیس امنیت مالی تلاش می‌کند تا همکاری با سازمان بازار سهام و افزایش توانمندی و آگاهی در بازار سرمایه را بهبود ببخشد. جایگاه پلیس در حوزه‌های بازرگانی، دانش مالی و کسب و کار برقراری نظم و امنیت است. پلیس امنیت مالی به پیشگیری از تخلفات در بازار سرمایه می‌پردازد. امنیت اساسی‌ترین موضوعی است که هر جامعه به آن نیاز دارد و بدون آن فعالیت‌های سیاسی، مالی و بازرگانی مؤثر نخواهد بود. بحث امنیت مالی باید توسعه بیشتری داشته باشد. سازمان بازار سهام و اوراق بهادار با عملکرد مناسب خود بازار سرمایه را آرامش بخشیده است و سرمایه‌گذاران باید با اطمینان فعالیت خود را ادامه داده و نشان دهند که بازار سرمایه جایگاهی برای متخلفان نیست. پلیس امنیت مالی در همکاری با سازمان بازار سهام به حفاظت از سرمایه‌های مردم می‌پردازد. گسترش همکاری با سازمان بازار سهام و انجام دوره‌های آموزشی زمینه خوبی برای برخورد با متخلفان و پیشگیری از جرم است. مقابله با مجرمان مالی اولویت کاری پلیس امنیت مالی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *