برادران عالمیان و کاپیتان تیم ملی تنیس روی میز به تیم پتروشیمی پیوستند

0 نظر

این متن درباره بازگشت تیم پتروشیمی بندرامام به رقابت‌های لیگ برتر تنیس روی میز آقایان کشور است. تیم پتروشیمی بندرامام قرارداد بازیکنان خود، اعم از نیما و نوشاد عالمیان، افشین نوروزی، حمیدرضا طاهرخانی و سروش امیری نیا، را در فدراسیون تنیس روی میز کشور به ثبت رسانده است. این قراردادها نشان می‌دهد که تیم پتروشیمی بندرامام قصد دارد با حضور بازیکنان ملی پوش ایرانی، در فصل جدید این رقابت‌ها، به دنبال قهرمانی باشد. وحید کاظمی نژاد همچنین به عنوان سرمربی این تیم در لیگ برتر آقایان معرفی شده است.

به گزارش دیجیاتور، در آستانه آغاز سی و دومین دوره رقابت‌های لیگ برتر تنیس روی میز آقایان کشور، تیم پتروشیمی بندرامام که پس از دو دوره غیبت بار دیگر به این رقابت‌ها بازگشته است، قرارداد بازیکنان خود را در فدراسیون تنیس روی میز کشور به ثبت رساند.

بر اساس قراردادهای ثبت شده در فدراسیون تنیس روی میز، نیما و نوشاد عالمیان، افشین نوروزی کاپیتان با سابقه تیم ملی ایران، حمیدرضا طاهرخانی و سروش امیری نیا دیگر بازیکنان ملی پوش ایرانی در فصل جدید برای تیم پتروشیمی بندرامام راکت به دست خواهند شد تا این تیم پیش از آغاز رسمی رقابت‌ها خود را یکی از مدعیان قهرمانی بداند.

پیش از این نیز وحید کاظمی نژاد به عنوان سرمربی این تیم در لیگ برتر آقایان معرفی شده بود.

آخر پیغام/


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *