انعقاد بیش از ۹ قرارداد واحد مسکونی نهضت ملی توسط بانک مسکن

انعقاد بیش‌از ۹ قرارداد واحد مسکونی نهضت ملی توسط بانک مسکن


طرح نهضت ملی مسکن استان هرمزگان تاکنون موفقیت زیادی در تأمین تسهیلات بخش حمایتی برای ساخت واحدهای مسکونی به دست آورده است. در این طرح، بیش از ۹۵ درصد تسهیلات بخش حمایتی در شبکه بانکی استان توسط بانک تخصصی مسکن ارائه شده است. از ابتدای اجرای این طرح تاکنون، اعتباری معادل ۴۶ هزار و ۳۳۶ میلیارد ریال برای ساخت ۴۸۸ پروژه مسکونی در این استان در نظر گرفته شده است. همچنین، مراحل پذیرش دو هزار واحد مسکونی دیگر نیز در حال انجام است. به علاوه، بانک مسکن در حوزه توسعه ساخت و ساز در استان هرمزگان فعالیت‌های دیگری نیز دارد که تفاهم همکاری میان بانک مسکن و استانداری هرمزگان بر این اساس منعقد شده است. این تفاهم نامه شامل ساخت شهرک ساحلی خلیج فارس در بندرعباس، انجام پروژه‌های ساخت و ساز در نقطه دورافتاده هرمز و ساخت برج مسکونی در بندرعباس است که اقدامات اولیه آن در حال انجام است.

به گزارش دیجیاتور، بانک تخصصی مسکن با انعقاد قرارداد ۹ هزار و ۷۳۳ واحد مسکونی در طرح نهضت ملی مسکن استان هرمزگان، بیش از ۹۵ درصد تسهیلات بخش حمایتی در شبکه بانکی استان را تأمین کرده است.

از ابتدای اجرای این طرح تاکنون اعتباری معادل ۴۶ هزار و ۳۳۶ میلیارد ریال برای ساخت ۴۸۸ پروژه در این استان اختصاص یافته است. این اعتبار برای ساخت هفت هزار و ۲۹۵ واحد مسکونی در بخش حمایتی، دو هزار و ۲۷۷ واحد در بخش خود مالک و ۱۶۱ واحد در بخش روستایی در نظر گرفته شده است.

همچنین مراحل پذیرش دوهزار واحد نیز در قالب ۲۰ پروژه در بانک مسکن انجام شده که پس از صدور پروانه ساخت توسط دستگاه‌های متولی، قرارداد این واحدها نیز بسته می‌شود.

بانک مسکن علاوه بر حمایت از ساخت و تکمیل پروژه‌های طرح نهضت ملی در استان هرمزگان فعالیت‌های دیگری نیز در حوزه توسعه ساخت و ساز در این استان در دست اقدام دارد که بر این اساس تفاهم همکاری میان بانک مسکن و استانداری هرمزگان منعقد شده است.

بر اساس این تفاهم نامه ساخت شهرک ساحلی خلیج فارس در شهر بندرعباس، انجام پروژه‌های ساخت و ساز در نقطه دورافتاده هرمز و ساخت برج مسکونی در شهر بندر عباس بر عهده بانک مسکن قرار گرفته است که اقدامات اولیه آن در حال انجام است.


بانک تخصصی مسکن با انعقاد قرارداد ۹ هزار و ۷۳۳ واحد مسکونی در طرح نهضت ملی مسکن استان هرمزگان، بیش از ۹۵ درصد تسهیلات بخش حمایتی در شبکه بانکی استان را تأمین کرده است. از ابتدای اجرای این طرح تاکنون اعتباری معادل ۴۶ هزار و ۳۳۶ میلیارد ریال برای ساخت ۴۸۸ پروژه در این استان اختصاص یافته است. این اعتبار برای ساخت هفت هزار و ۲۹۵ واحد مسکونی در بخش حمایتی، دو هزار و ۲۷۷ واحد در بخش خود مالک و ۱۶۱ واحد در بخش روستایی در نظر گرفته شده است. همچنین مراحل پذیرش دوهزار واحد نیز در قالب ۲۰ پروژه در بانک مسکن انجام شده که پس از صدور پروانه ساخت توسط دستگاه‌های متولی، قرارداد این واحدها نیز بسته می‌شود. بانک مسکن علاوه بر حمایت از ساخت و تکمیل پروژه‌های طرح نهضت ملی در استان هرمزگان فعالیت‌های دیگری نیز در حوزه توسعه ساخت و ساز در این استان در دست اقدام دارد که بر این اساس تفاهم همکاری میان بانک مسکن و استانداری هرمزگان منعقد شده است. بر اساس این تفاهم نامه ساخت شهرک ساحلی خلیج فارس در شهر بندرعباس، انجام پروژه‌های ساخت و ساز در نقطه دورافتاده هرمز و ساخت برج مسکونی در شهر بندر عباس بر عهده بانک مسکن قرار گرفته است که اقدامات اولیه آن در حال انجام است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *