رضا عنایتی از شلوغی و سازمان لیگ انتقاد می‌کند.

انتقاد رضا عنایتی از سازمان لیگ/ شلوغ کاری بلد نیستم


در این متن، سرمربی تیم فوتبال پیکان تهران، رضا عنایتی، در نشست خبری پیش از دیدار با تیم فولاد خوزستان، درباره موضوعات مختلف صحبت کرد. او در ابتدا به دلیل عدم حضور در مراسم درگذشت برادرزاده خود در مشهد اظهار تأسف کرد. در مورد دیدار با تیم فولاد خوزستان، عنایتی اعتقاد داشت که بازیکنان تیم خوبی دارند و کسب ۳ امتیاز در این دیدار می تواند به آنها کمک زیادی کند. او به مشکلات مصدومیت بازیکنان و نیاز به جبران کمبود آنها درباره تیم پیکان اشاره کرد. همچنین، عنایتی به نا عدالتی و تبعیض داوران اشاره کرد و از سازماندهی باشگاه خواست تا جدی تر در این موضوعات رفتار کند. او همچنین اعتراض خود را نسبت به برنامه ریزی سازمان لیگ بیان کرد و از سطح توقع از تیم ملی ایران صحبت کرد. در انتها، عنایتی به ابطال مجوز ورود خودروهای لوکس توسط برخی بازیکنان، نیروی انسانی به تیم ملی ایران و اظهار نظر های اخیر خود پس از باخت مقابل تراکتور اشاره کرد.

به گزارش خبرنگار دیجیاتور، رضا عنایتی در نشست خبری پیش از دیدار با فولاد خوزستان اظهار داشت: اکنون باید در مشهد حضور می‌داشتم تا در مراسم درگذشت برادرزاده ام شرکت می‌کردم اما در شرایط فعلی نتوانستم در این مراسم حضور یابم.

او در خصوص دیدار با فولاد بیان کرد: با تیم خیلی خوبی بازی داریم که سبک بازی خیلی خوبی دارد و تقریباً با ما هم امتیاز است. کسب ۳ امتیاز در این دیدار کمک بسیار زیادی به ما خواهد کرد.

سرمربی پیکان تهران افزود: مشکل اصلی که از ابتدای ورود به پیکان داشتم مصدومیت بازیکنان است. آسیب دیدگی هایی که دو سه ماه طول می کشد. این مشکل بسیار بزرگی برای ما ایجاد کرده است. باید فکر جبران این کمبود باشیم و سپس به نیم فصل برویم تا بازیکن های لازم را بگیریم.

عنایتی در خصوص سکوت خود و اعضای تیم در قبال آنچه بی عدالتی داوران خوانده می شود، تاکید کرد: ما به قوانین احترام می گذاریم که سکوت می کنیم. شاید چون بلد نیستیم شلوغ کاری کنیم این رفتار را داشته باشیم. با سازماندهی باشگاه هم صحبت کردم و خواستم خیلی جدی تر دنبال این نا عدالتی و تبعیض ها باشند.

عنایتی نسبت به برنامه ریزی سازمان لیگ نیز اعتراض داشت و عنوان کرد: برایم سوال است چرا پیکان باید زودتر از همه بازی کند. وقتی هم در یک روز بازی می کند از همه زودتر باید بازی کند. برای من این مورد عجیبی است.

سرمربی پیکان در خصوص خود خواهی بازیکنانش در امر گلزنی گفت: من چنین احساسی ندارم . به هر حال قبول دارم استرس دارند اما اگر موقعیت حساب می شود از روی خودخواهی نیست.

وی ادامه داد: حمایت همیشه بوده است. باید از این موضوعات عبور کنیم و سمت امکانات و سخت افزار باشیم. در غیر اینصورت دوباره تکرار مکررات می شود. ما نسبت به فوتبال آسیا باید قبول کنیم خیلی عقب هستیم. از هر لحاظ مثل سخت افزار و نرم افزار و بقیه موارد و حتی بازی های دوستانه عقب افتادیم.

او درباره سطح توقع از تیم ملی ایران گفت: نمی توان انتظار بالایی از این موضوع داشت. با توجه به روند فعلی نباید توقع زیادی داشت. مقررات فوتبال می گوید باید امکانات دهید و سپس انتظار داشته باشید. کاری که ازبکستان می کند و من مطمئنم به زودی نتیجه می گیرد.

عنایتی ادامه داد: نیروی انسانی خوبی داریم. البته در همین حوزه هم در حال ضعیف شدن هستیم. باید تمام تلاش خود را بکنیم تا به شرایط خوب برسیم.

سرمربی پیکان در خصوص ابطال مجوز ورود خودروهای لوکس توسط فوتبالیست ها گفت: خیلی مخرب است. فوتبال با هیج چیزی قابل مقایسه نیست. اینکه چهار پنج نفر درباره مجوزها صحبت می کنند و سپس قولی که داده اند را انجام نمی دهند واقعا خوب نیست.

عنایتی افزود: تیم ملی ایران در شرایط وحشتناکی بود اما بازیکنان این تیم در آن برهه زمانی ایثار کردند و قول هایی هم گرفتند. امیدوارم هرچه سریعتر عملی شود تا مشکلی در رابطه با تیم ملی ایجاد نشود.

عنایتی درباره هشدار خود به بازیکنان پیکان مبنی بر گشاد بودن پیراهن این تیم بر تن جند نفر تصریح کرد: من آن موقع عصبانی بودم که چنین چیزی گفتم اما نیاز است تیم به طور کامل در نیم فصل تقویت شود.

سرمربی پیکان درباره اظهار نظر اخیر خود پس از باخت مقابل تراکتور که گفته بود ۱۰ نفره شدن حریف کار را برای ما خراب کرد به خبرنگار دیجیاتور گفت: صحبت هایی که درباره جملاتم در فضای مجازی می شود به هر حال حقیقی نیست. شما بازی را ببینید متوجه می شوید تا زمانی که ۱۱ نفره بودند تمام فضاهای نفوذ را بسته بودیم و بازی سختی را برای تراکتور داشتیم اما وقتی ۱۹ نفره شدند در عرض چند دقیقه شیرازه تیم ما از هم پاشید که شوک منفی بود.


رضا عنایتی اظهار داشت که تیم فولاد خوزستان بازیکنان خوبی دارد و با سبک بازی خود توانایی کسب امتیاز را دارند. او همچنین بیان کرد که مشکل اصلی پیکان از ابتدای ورود به تیم، مصدومیت بازیکنان است و باید فکر جبران کمبود این بازیکنان باشند. عنایتی درباره بی عدالتی داوران نیز تاکید کرد و خواست تا در برابر این نا عدالتی و تبعیض ها جدی تر عمل کنند. او همچنین اعتراض خود را به برنامه ریزی سازمان لیگ نیز ابراز کرد و اظهار کرد که مسافرتِ بیش از حد زودهنگام تیم پیکان نا عادلانه است. او همچنین اظهار داشت که خودخواهی بازیکنان در امر گلزنی از روی استرس نیست و حمایت همیشگی از تیم تاکید کرد. عنایتی همچنین ابراز نگرانی خود را درباره وضعیت تیم ملی ایران و عقب ماندگی آن از سایر تیم ها داشت و اظهار داشت که نیروی انسانی تیم ملی در حال ضعیف شدن است. او همچنین اظهار داشت که باید تمام تلاش خود را بکنیم تا به شرایط خوب برسیم. عنایتی درباره ابطال مجوز ورود خودروهای لوکس توسط بازیکنان هم نگرانی خود را ابراز کرد و اظهار داشت که این امر خیلی مخرب است. او همچنین به عثمانی ها تشکر کرد و آرزو کرد که مشکلی در رابطه با تیم ملی ایجاد نشود. عنایتی درباره هشدار خود به بازیکنان پیکان در مورد گشاد بودن پیراهن تیم صحبت کرد و اظهار داشت که آن موقع عصبانی بوده است. در پایان او ابراز کرد که حرف های فضای مجازی در مورد اظهار نظرهای خود پس از بازی مقابل تراکتور واقعی نیستند و بازی نشان داد که تیم پیکان هنگامی که بازیکنان تراکتور ۱۹ نفره شدند، از هم پاشیدند که برای تیم شوک منفی بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *