گالری شمیس به امر «امکان بودن» می‌پردازد.

«امکان بودن» در گالری شمیس شکل می‌گیرد


نمایشگاه گروهی سرامیک، مجسمه «امکان بودن» با کیوریتوری صادق باقری از روز جمعه ۸ دی در گالری شمیس برگزار می‌شود. در این نمایشگاه آثاری از بهاره خدائی‌انارکی، الهه حسینی، مریم طالبی و آناهیتا طیبی به نمایش گذاشته می‌شود. موضوع نمایشگاه «امکان بودن» طبق توضیحاتی که در آن آمده، در بی‌کران هستی، همه چیز در تغییر و تحول است و تغییرات اجتناب‌ناپذیر و دگرگونی پیاپی در ذهن بیننده، موقعیت متفاوتی می‌سازد و امکان بودن در لحظه جدید را فراهم می‌کند. نمایشگاه از ۸ تا ۲۲ دی از ساعت ۱۶ تا ۲۰ در گالری شمیس در بلوار اندرزگو برگزار می‌شود.

به گزارش دیجیاتور، نمایشگاه گروهی سرامیک، مجسمه «امکان بودن» با کیوریتوری صادق باقری، از روز جمعه ۸ دی در گالری شمیس برپا و مراسم افتتاحیه این رویداد هنری از ساعت ۱۶ تا ۲۱ برگزار می‌شود.

در این نمایشگاه آثاری از بهاره خدائی‌انارکی، الهه حسینی، مریم طالبی، آناهیتا طیبی به نمایش گذاشته می‌شود.

در توضیح نمایشگاه «امکان بودن» چنین آمده است:

«در بی‌کران هستی، همه چیز در تغییر و تحول است. این تغییرات اجتناب‌ناپذیر و دگرگونی پیاپی، در ذهن بیننده، انگاره‌ای پدید می‌آورد و آن‌سوی وضعیت موجود، موقعیت متفاوتی می‌سازد. یک موقعیت که امکان بودن در لحظه جدید را فراهم می‌کند. در گستره زمانی مشخص، تنها برش کوتاهی از این سیر دگرگونی و تغییر مشاهده و درک می‌شود، زیرا ماندگاری در این وضعیت پایدار نیست و میل به تغییر در زمان و مکان دیگری، تصاویر، مفاهیم، و درکی نو می‌آفریند. ادراک‌ ما از این جهان موازی میان خیال و واقعیت ملموس ناشی از تقابل تجربیات درونی، آرزوها، و ناخودآگاه از سویی و تغییرات محیطی و مسائل اجتماعی و فرهنگی از سوی دیگر است.»

«امکان بودن» در گالری شمیس شکل می‌گیرد

علاقه‌مندان برای بازدید از نمایشگاه «امکان بودن» می‌توانند از ۸ تا ۲۲ دی، از ساعت ۱۶ تا ۲۰، به غیر از روزهای شنبه، به گالری شمیس واقع در بلوار اندرزگو، کوچه دانیالی، پلاک ۸ مراجعه کنند.


نمایشگاه گروهی سرامیک “امکان بودن” از مطالعات تاریخی ۸ دی در گالری شمیس برگزار می‌شود. در این نمایشگاه آثاری از بهاره خدائی‌انارکی، الهه حسینی، مریم طالبی و آناهیتا طیبی به نمایش گذاشته می‌شود. علاقه‌مندان می‌توانند از مطالعات تاریخی ۸ تا ۲۲ دی به گالری شمیس مراجعه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *