افزایش ۳ درصدی ساخت و ساز کنسانتره به فارسی میشود “افزایش ۳ درصدی ساخت و ساز کنسانتره”

افزایش ۳ درصدی تولید کنسانتره


با توجه به گزارش اعلام شده توسط ایمیدرو، در بازه زمانی از ابتدای فروردین تا پایان آبان سال جاری، ۱۰ شرکت ساخت و ساز کننده کنسانتره سنگ آهن مجموعاً ۳۳ میلیون و ۳۹۹ هزار و ۴۸۶ تن محصول ساخت و ساز کرده‌اند. این رقم نشان دهنده یک افزایش ۲ درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته است. همچنین در هشت ماهه امسال، تولیدکنندگان بزرگ کنسانتره سنگ آهن ۱۲ میلیون و ۳۶۸ هزار و ۶۵۳ تن محصول به شرکت‌ها ارسال کرده‌اند، که نسبت به مدت مشابه سال قبل یعنی ۲۳ درصد رشد داشته است. اما ساخت و ساز سنگ آهن دانه بندی از ابتدای فروردین تا پایان آبان با یک میلیون و ۴۷۴ هزار و ۹۵۴ تن، یک درصد کاهش نسبت به مدت مشابه سال گذشته را نشان می‌دهد.

به گزارش دیجیاتور، بر اساس اعلام ایمیدرو، ۱۰ شرکت ساخت و ساز کننده کنسانتره سنگ آهن از ابتدای فروردین تا پایان آبان، ۳۳ میلیون و ۳۹۹ هزار و ۴۸۶ تن محصول ساخت و ساز کردند. این رقم در مدت مشابه سال گذشته، ۳۲ میلیون و ۲۹۹ هزار و ۹۱۶ تن بود.

همچنین تولیدکنندگان بزرگ کنسانتره سنگ آهن در هشت ماهه امسال، ۱۲ میلیون و ۳۶۸ هزار و ۶۵۳ تن محصول به شرکت‌ها ارسال کردند که نسبت به رقم مدت مشابه سال گذشته (۱۰ میلیون و ۲۳ هزار و ۸۷۰ تن)، ۲۳ درصد رشد نشان می‌دهد.

شرکت‌های ساخت و ساز سنگ آهن از ابتدای فروردین تا پایان آبان، یک میلیون و ۴۷۴ هزار و ۹۵۴ تن سنگ آهن دانه بندی ساخت و ساز کردند که نسبت به رقم مدت مشابه سال گذشته (یک میلیون و ۴۹۶ هزار و ۹۸۴ تن)، یک درصد کاهش یافت.


شرکت‌های ساخت و ساز کننده کنسانتره سنگ آهن در بازه زمانی فروردین تا پایان آبان امسال، ۳۳ میلیون و ۳۹۹ هزار و ۴۸۶ تن محصول ساخت و ساز کردند، که نسبت به مدت مشابه سال گذشته با رشد ۳۲ میلیون و ۲۹۹ هزار و ۹۱۶ تن قابل مقایسه است.

در هشت ماهه امسال، تولیدکنندگان بزرگ کنسانتره سنگ آهن ۱۲ میلیون و ۳۶۸ هزار و ۶۵۳ تن محصول را به شرکت‌ها ارسال کردند، که نشان دهنده رشد ۲۳ درصدی نسبت به رقم مدت مشابه سال گذشته است.

ساخت و ساز سنگ آهن دانه بندی نیز در بازه زمانی فروردین تا پایان آبان امسال به مقدار یک میلیون و ۴۷۴ هزار و ۹۵۴ تن بود که نسبت به مدت مشابه سال گذشته یک درصد کاهش داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *