«افزایش تعداد هواپیماهای ATR به ۷ دستگاه تا پایان سال»

افزایش هواپیمای «ATR» به ۷ فروند تا پایان سال


پرواز جمهوری اسلامی ایران برای گسترش خدمت رسانی و توسعه مناطق کم برخوردار، از ناوگان ATR استفاده می‌کند. در حال حاضر، 13 فروند هواپیمای ATR در ناوگان پرواز جمهوری اسلامی ایران وجود دارد که 4 فروند آنها عملیاتی هستند و همچنین تا پایان سال هدف افزایش این تعداد به 7 فروند است. در صورت به خط شدن هواپیماهای ATR در دست تعمیر، پرواز هما سعی خواهد کرد نقاط پروازی بیشتری را با استفاده از این هواپیماها پوشش دهد. در حال حاضر، پرواز جمهوری اسلامی ایران با ناوگان ATR هفتگی به 17 نقطه پروازی پرواز می‌کند.

به گزارش دیجیاتور، شمس‌الدین فرزادی پور مدیرعامل پرواز جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه، پرواز جمهوری اسلامی ایران برای گسترش خدمت رسانی، توسعه و افزایش ظرفیت‌های مناطق کم برخوردار، از ناوگان ATR برای تحقق این امر استفاده می‌کند، گفت: در راستای برقراری عدالت جغرافیایی در ترانزیت هوایی، هما به عنوان خط هوایی حامل پرچم همواره پرواز به مناطق محروم را مورد توجه قرار داده است.

فرزادی پور در مورد تعداد ناوگان «ATR» هما گفت :در حال حاضر ۱۳ فروند هواپیما ATR در ناوگان داریم که ۴ فروند آنها عملیاتی هستند. البته تلاش داریم با امکاناتی که در هما وجود دارد، تا پایان سال این تعداد را به ۷ فروند افزایش دهیم.

مدیر عامل ایران‌ایر ادامه داد: در صورت به خط شدن هواپیماهای ATR در دست تعمیر، سعی خواهیم کرد نقاط پروازی بیشتری را با استفاده از این هواپیماها پوشش دهیم.

پرواز جمهوری اسلامی ایران در حال حاضر ناوگان ATR هما به صورت هفتگی به نقاط پروازی کرمانشاه، سقز، بجنورد، مراغه، پارس آباد، گرگان، دزفول، ایلام، خوی، رشت، ساری، رامسر، یزد، اردبیل، اصفهان، بندرعباس به ابوموسی، لامرد به شیراز و شیراز به بندرعباس و بالعکس پرواز می‌کنند.


پرواز جمهوری اسلامی ایران از ناوگان ATR برای گسترش خدمت رسانی، توسعه و افزایش ظرفیت‌های مناطق کم برخوردار استفاده می‌کند. برای برقراری عدالت جغرافیایی در ترانزیت هوایی، هما به عنوان خط هوایی حامل پرچم همواره پرواز به مناطق محروم را مورد توجه قرار داده است. در حال حاضر ۱۳ فروند هواپیمای ATR در ناوگان پرواز جمهوری اسلامی ایران داریم که ۴ فروند آنها عملیاتی هستند. تلاش داریم تا پایان سال تعداد این هواپیماها را به ۷ فروند افزایش دهیم. در صورت به خط شدن هواپیماهای ATR در دست تعمیر، سعی خواهیم کرد نقاط پروازی بیشتری را با استفاده از این هواپیماها پوشش دهیم. پرواز جمهوری اسلامی ایران هفتگی به نقاط پروازی کرمانشاه، سقز، بجنورد، مراغه، پارس آباد، گرگان، دزفول، ایلام، خوی، رشت، ساری، رامسر، یزد، اردبیل، اصفهان، بندرعباس به ابوموسی، لامرد به شیراز و شیراز به بندرعباس و بالعکس پرواز می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *