اعلام نام اثر سینمایی‌های منتخب «سینماحقیقت» برای نمایش در استان‌ها

اعلام اسامی فیلم‌های منتخب «سینماحقیقت» برای اکران در استان‌ها


در مطالعات تاریخی ۶ تا ۸ دی ماه، تعدادی از اثر سینمایی‌های منتخب دوره هفدمین جشنواره سینماحقیقت در سینماهای گروه سینمایی هنروتجربه به نمایش در می‌آیند. این اثر سینمایی‌ها در ایام چهارشنبه ۶ دی، پنجشنبه ۷ دی و جمعه ۸ دی در سینماهای مشهد، شیراز، اردبیل، آبادان، گرگان، همدان، قم، اصفهان، بوشهر و تبریز نمایش داده می‌شوند. بین اثر سینمایی‌های انتخاب شده می‌توان به “نفس”، “می ۱۹۶۸”، “تکثیر در اسارت”، “پورزال”، “قوی دل”، “دختر کوه نور”، “آخرین کوسه نهنگ”، “دوئل بوکمال”، “بی‌قرار”، “منابع آبی بندان”، “ناخدا”، “عیدوک” و “دختران باد” اشاره کرد.

به گزارش دیجیاتور به نقل از ارتباطات سازمانی گروه سینمایی «هنروتجربه»، از مطالعات تاریخی ۶ تا ۸ دی ماه تعدادی از اثر سینمایی‌های منتخب هفدمین دوره جشنواره «سینماحقیقت» در سینماهای گروه سینمایی «هنروتجربه» به نمایش در می‌آید.

این اثر سینمایی‌ها در روزهای چهارشنبه ۶ دی، پنجشنبه ۷ دی و جمعه ۸ دی در ۲ سانس در سینماهای پردیس سینمایی اطلس مشهد، پردیس سینمایی گلستان شیراز، تالار بیضاء اردبیلی اردبیل، هنر هفتم مهر آبادان، پردیس سینمایی کاپری گرگان، هنر هفتم میراث همدان، هنر هفتم آیه قم، هنر هفتم سوره اصفهان، تالار شهید آوینی بوشهر و پردیس سینمایی ستاره باران تبریز به نمایش درمی‌آید.

اثر سینمایی‌های مستند «نفس» به کارگردانی علیرضا باغشنی، «می ۱۹۶۸» به کارگردانی احسان امی، «تکثیر در اسارت» به کارگردانی مهدی ایمانی شهمیرزادی، «پورزال» به کارگردانی احسان فرخی فرد و ماریا ماوتی، «قوی دل» به کارگردانی علی فراهانی صدر، «دختر کوه نور» به کارگردانی جابر بادیاد، «آخرین کوسه نهنگ» به کارگردانی رامتین بالف، «دوئل بوکمال» به کارگردانی محمدرضا ابوالحسنی، «بی‌قرار» به کارگردانی محمدعلی فارسی، «منابع آبی بندان» به کارگردانی رضا اکبریان گالشکلایی، «ناخدا» به کارگردانی علی ارکیان، «عیدوک» به کارگردانی امیر عسگری، «دختران باد» به کارگردانی سپیده سپه‌ی آثاری هستند که در سینماهای منتخب گروه سینمایی «هنروتجربه» به نمایش در خواهند آمد.


از مطالعات تاریخی ۶ تا ۸ دی ماه تعدادی از اثر سینمایی‌های منتخب هفدمین دوره جشنواره سینماحقیقت در سینماهای گروه سینمایی هنروتجربه به نمایش در می‌آید. اثر سینمایی‌های مستند نفس به کارگردانی علیرضا باغشنی، می ۱۹۶۸ به کارگردانی احسان امی، تکثیر در اسارت به کارگردانی مهدی ایمانی شهمیرزادی، پورزال به کارگردانی احسان فرخی فرد و ماریا ماوتی، قوی دل به کارگردانی علی فراهانی صدر، دختر کوه نور به کارگردانی جابر بادیاد، آخرین کوسه نهنگ به کارگردانی رامتین بالف، دوئل بوکمال به کارگردانی محمدرضا ابوالحسنی، بی‌قرار به کارگردانی محمدعلی فارسی، منابع آبی بندان به کارگردانی رضا اکبریان گالشکلایی، ناخدا به کارگردانی علی ارکیان، عیدوک به کارگردانی امیر عسگری، دختران باد به کارگردانی سپیده سپه‌ی آثاری هستند که در سینماهای منتخب گروه سینمایی هنروتجربه به نمایش در خواهند آمد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *