رتبه‌بندی دیگر اعتراض پذیر نیست.

اعتراض به رتبه‌بندی دیگر پذیرفته نمی‌شود


وزارت آموزش و پرورش در اطلاعیه‌ای اعلام کرده است که تمامی اعتراضات مربوط به رتبه بندی معلمان رسیدگی شده و سامانه اعتراضات نیز بسته شده است. همچنین اعتراضات جدید پذیرفته نخواهد شد و رتبه بندی تنها بر اساس آئین نامه مصوب انجام خواهد شد. برای رفع سوالات و ابهامات، سامانه گفت‌وگو فعال شده است و همکاران می‌توانند در این سامانه سوالات خود را مطرح کنند. اعتراضات همه موارد نیز با حمایت سازمان برنامه و برنامه‌ریزی مالی و مساعدت مقام عالی رتبه و معاون اول ایشان رسیدگی شده است و تعیین زمان دیگری برای اعتراض مجدد منتفی است. بنابراین، رتبه بندی براساس آئین نامه مربوطه انجام خواهد شد و مخصوصاً توجه بیشتری به دانشجومعلمان فارغ التحصیل موسسه آموزش عالی فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی خواهد شد. برای رفع ابهامات، می‌توانید از طریق سامانه گفت‌وگو به سایت my.medu.ir مراجعه کنید.

به گزارش دیجیاتور، وزارت آموزش و پرورش در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: همه اعتراضات رتبه بندی معلمان رسیدگی شده است و سامانه اعتراضات هم بسته شده است و اعتراض جدید پذیرفته نخواهد بود و از این پس رتبه بندی بر اساس آئین نامه مصوب انجام خواهد شد.

برای رفع سوالات و ابهامات کسانی که در این باره سوال دارند، سامانه گفت‌وگو ایجاد شده است که از تردد غیر ضروری همکاران به مرکز خودداری شود، در همان سامانه پاسخ سوالات داده خواهد شد.

لذا بر اساس فرصت اعلام شده به اعتراضات همه موارد اخذ شده و با حمایت سازمان برنامه و برنامه‌ریزی مالی و مساعدت مقام عالی رتبه و معاون اول ایشان، به همه اعتراضات نیز رسیدگی شده است. لذا تعیین زمان دیگر برای اعتراض مجدد منتفی است؛ از این پس فرآیند رتبه بندی براساس آئین نامه مربوطه انجام خواهد شد که بیشتر ناظر به دانشجومعلمان فارغ التحصیل موسسه آموزش عالی فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی خواهد بود.

لذا برای رفع هرگونه ابهام و سوال از طریق سامانه گفت‌وگو به آدرس my.medu.ir قسمت «نتیجه رتبه بندی» مراجعه و بر روی دکمه گفت‌وگو کلیک کنید.


تمام اعتراضات مرتبط با رتبه بندی معلمان، پس از بررسی و رسیدگی به آن‌ها، حل شده است و سامانه اعتراضات از این پس بسته خواهد بود. رتبه بندی در آینده به اداره پیروی از آیین‌نامه‌های تعیین شده، انجام خواهد شد. سامانه گفت‌وگو برای پاسخ دادن به سوالات و برطرف کردن ابهاماتی که وجود دارد، می‌تواند استفاده شود. همکاران نباید به مرکز حضوری، به غیر از موارد ضروری، مراجعه کنند. با انتخاب آموزش و پرورش، تمام اعتراضات مرتبط با رتبه بندی حل شده و تنها رتبه بندی بر اساس آیین‌نامه مصوب انجام خواهد شد. فرآیند رتبه بندی مربوط به دانشجومعلمان فارغ‌التحصیل از موسسه آموزش عالی فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی خواهد بود. برای رفع هرگونه ابهام و سوال مربوط به رتبه بندی، می‌توان از سامانه گفت‌وگو در سایت my.medu.ir استفاده کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *