تایید فروش منچستر به “رکتلیف” توسط اسکای‌نیوز/ لرزه‌نگاری در یونایتد

اسکای‌نیوز: فروش منچستر به «رکتلیف» تایید شد/ زلزله در یونایتد


در این متن اعلام شده است که سر جیم رتکلیف به عنوان طرفدار منچستر یونایتد و با خرید ۲۵ درصد سهام این باشگاه، وارد اولدترافورد خواهد شد. بررسی های خانواده گلیزر درباره فروش سهام این باشگاه به اتمام رسیده است و خبر را به زودی اعلام خواهند کرد. با اتمام این معامله، سلطه خانواده گلیزر بر منچستر یونایتد به پایان خواهد رسید و سر جیم رتکلیف کنترل امور باشگاه را به دست خواهد گرفت. او نیز با استثمار مبلغ ۳۰۰ میلیون دلار در زیرساخت های تیم، هزینه های باشگاه را افزایش خواهد داد.

به گزارش خبرنگار دیجیاتور، سر جیم رتکلیف که به عنوان طرفدار منچستریونایتد از مدت‌ها قبل به دنبال خرید این باشگاه بود، با خرید سهام ۲۵ درصد از این این باشگاه وارد اولدترافورد خواهد شد.

پایگاه خبری اسکای نیوز امروز یکشنبه اعلام کرد که بررسی‌های خانواده «گلیزر»، مالک کنونی باشگاه، برای فروش ۲۵ درصد از سهام این باشگاه به «سر جیم رتکلیف» به پایان رسیده است و آنها تا ساعاتی دیگر این خبر را اعلام خواهند کرد.

به این ترتیب سلطه خانواده ثروتمند «گلیزر» بر منچستر یونایتد به پایان خواهد رسید و پای «رکتلیف» به «اولدترافورد» باز می‌شود. اسکای نیوز دریافته است که این باشگاه در اطلاعیه‌ای که به زودی منتشر خواهد کرد به ۱۳ ماه گفتگوهای دیپلماتیک در مورد تصاحب باشگاه پایان خواهد داد.‌

این قرارداد که در بحبوحه فصلی سخت برای شیاطین سرخ منعقد خواهد شد باعث می‌شود که «سر جیم» کنترل امور باشگاه را پس از تأیید آن از سوی لیگ برتر در دست بگیرد. انتظار می‌رود این روند ۶ تا ۸ هفته طول بکشد.

قرار است او ۳۰۰ میلیون دلار برای سرمایه گذاری در زیرساخت‌های این تیم به باشگاه تزریق کند و هزینه‌های باشگاه را به حدود ۱.۵ میلیارد دلار افزایش دهد. همچنین «سر جیم» ممکن است به هیئت مدیره یونایتد بپیوندد.


سر جیم رتکلیف با خرید سهام ۲۵ درصد از منچستر یونایتد، وارد اولدترافورد خواهد شد. پایگاه خبری اسکای نیوز اعلام کرد که خانواده گلیزر، مالک فعلی باشگاه، قصد فروش ۲۵ درصد از سهام را به سر جیم رتکلیف داشت و این بررسی ها به پایان رسیده است. با انتشار اطلاعیه ای، سلطه خانواده گلیزر بر منچستر یونایتد به پایان خواهد رسید و رتکلیف کنترل امور باشگاه را به دست خواهد گرفت. قرار است سر جیم رتکلیف ۳۰۰ میلیون دلار برای سرمایه گذاری در زیرساخت های تیم و ۱.۵ میلیارد دلار برای افزایش هزینه های باشگاه صرف کند. همچنین او ممکن است به هیئت مدیره یونایتد بپیوندد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *