استقبال فعالان و علاقه‌مندان تولیدی مخابرات از غرفه تلکام در رایتل

استقبال فعالان و علاقه‌مندان صنعت مخابرات از غرفه رایتل در تلکام

0 نظر


رایتل در نمایشگاه بین‌المللی مخابرات، تکنولوژی مخابرات و دانش مالی دیجیتال با شعار «تحول دیجیتال و اتصال‌پذیری» حضور دارد. بازدیدکنندگان در جریان نمایشگاه با آخرین دستاوردهای این اپراتور هوشمند موبایل در حوزه‌های مختلف فناوری‌های ارتباطی و خدمات سازمانی و تجاری آشنا شدند. رایتل در راستای ارائه خدمات و رویکردهای هوشمندانه با هدف هوشمندسازی تولیدی حضور دارد و با توان و دانش داخلی و ظرفیت‌سازی مالی در تلکام ۲۰۲۳ فعالیت می‌کند. علاقه‌مندان می‌توانند تا پنجم دی‌ماه به سالن‌های ۹-۸ نمایشگاه بین‌المللی تهران مراجعه کنند و از محصولات و خدمات نوین رایتل آگاه شوند.

به گزارش بازرگانی دیجیاتور، بازدیدکنندگان ضمن دیدار با مدیرعامل، معاونان و مدیران ارشد این اپراتور در جریان آخرین دستاوردهای اپراتور هوشمند موبایل در حوزه‌های مختلف فناوری‌های ارتباطی و خدمات سازمانی و تجاری، قرار گرفتند.

رایتل با محوریت «خدمات سازمانی بر پایه هوشمندسازی تولیدی» در راستای ارائه خدمات و رویکردهای هوشمندانه با اتکا به توان و دانش داخلی و ظرفیت‌سازی مالی در تلکام ۲۰۲۳ حضور دارد.

بیست و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی مخابرات، تکنولوژی مخابرات و دانش مالی دیجیتال با شعار «تحول دیجیتال و اتصال‌پذیری» به منظور ایجاد فضایی مناسب جهت تبادل اطلاعات و انتقال تکنولوژیِ روز توسط کارشناسان، آشنایی هر چه بیشتر متخصصان، مدیران و دست‌اندرکاران بخش‌های خصوصی و دولتی، استادان و دانش پژوهان این رشته با آخرین دستاوردهای علمی، پژوهشی و صنعتی جهان در زمینه تولیدی مخابرات و تکنولوژی مخابرات و از سوی دیگر ارائه و معرفی آخرین دستاوردها و توانمندی‌های کشور در حال برگزاری است.

علاقه‌مندان به بازدید از این نمایشگاه و آشنایی با محصولات و خدمات نوین رایتل می‌توانند تا پنجم دی‌ماه از ساعت ۸ الی ۱۶ به سالن‌های ۹-۸ نمایشگاه بین‌المللی تهران مراجعه کنند.

این مطلب، یک خبر آگهی بوده و دیجیاتور در محتوای آن هیچ نظری ندارد.


بازدیدکنندگان به آخرین دستاوردهای اپراتور هوشمند موبایل در حوزه‌های فناوری‌های ارتباطی و خدمات سازمانی و تجاری آشنا شدند. رایتل با محوریت “خدمات سازمانی بر پایه هوشمندسازی تولیدی” حضور دارد. بیست و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی مخابرات، تکنولوژی مخابرات و دانش مالی دیجیتال با هدف ایجاد فضای مناسب برای تبادل اطلاعات و انتقال تکنولوژی در حال برگزاری است. علاقه‌مندان می‌توانند تا پنجم دی‌ماه از ساعت ۸ الی ۱۶ به سالن‌های ۹-۸ نمایشگاه بین‌المللی تهران مراجعه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *