بازیابی استعداد در حوزه بازیگری از قاب شبکه آموزش

استعدادیابی بازیگری از قاب شبکه آموزش


فصل دوم سریال تلویزیونی “یکی بود یکی نبود” در حال ساخت و ساز است. این سریال با هدف کشف و پرورش استعداد کودکان بر اساس قصه‌های کهن ایرانی ساخته شده است. در فصل اول این سریال، از بین ۷۰۰۰ نفر ۲۰۰ نفر انتخاب شده و آموزش داده شده‌اند. حالا برای فصل جدید، انتخاب بازیگران آغاز شده است. کودکان ۷ تا ۱۳ سال می‌توانند با ارسال یک ویدیو و یک عکس از خود به صورت افقی به روابط‌عمومی برنامه اقدام کنند. بهترین‌ها از بین ارسالی‌ها انتخاب شده و بعد از آموزش به عنوان بازیگر در سریال ایفای نقش می‌کنند. تهیه‌کنندگی این سریال به عهده شهرام قدیری در گروه تامین برنامه شبکه آموزش سیما است.


دریافت
7 MB

به گزارش دیجیاتور به نقل از روابط‌عمومی شبکه آموزش سیما، مجموعه نمایشی «یکی بود یکی نبود» که در فصل اول از بین ۷۰۰۰ نفر ۲۰۰ نفر را انتخاب کرد و آموزش داد حالا انتخاب بازیگر فصل جدید خود را آغاز می‌کند.

کودکان ۷ تا ۱۳ سال می‌توانند با ارسال یک ویدیو و یک عکس از خود به صورت افقی برای روابط‌عمومی برنامه در ایتا یا بله به شماره ۰۹۳۶۱۲۵۰۰۸۲ خود را محک بزنند.

از بین کارهای ارسالی‌ها بهترین‌ها انتخاب‌شده و پس از آموزش دیدن به عنوان بازیگر در سریال یکی بود یکی نبود شبکه آموزش سیما ایفای نقش می‌کنند.

فصل دوم سریال تلویزیونی پر مخاطب «یکی بود یکی نبود» به منظور کشف و پرورش استعداد کودکان بر اساس قصه‌های کهن ایرانی به تهیه‌کنندگی شهرام قدیری در گروه تامین برنامه شبکه آموزش سیما در حال ساخت و ساز است.


مجموعه نمایشی «یکی بود یکی نبود» در فصل اول ۲۰۰ نفر را انتخاب کرد و حالا انتخاب بازیگر فصل جدید خود را آغاز می‌کند. کودکان ۷ تا ۱۳ سال می‌توانند با ارسال یک ویدیو و یک عکس از خود به صورت افقی به شماره ۰۹۳۶۱۲۵۰۰۸۲ خود را محک بزنند. از بین کارهای ارسالی، بهترین‌ها پس از آموزش دیدن در سریال، ایفای نقش می‌کنند. فصل دوم سریال تلویزیونی «یکی بود یکی نبود» در حال ساخت و ساز است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *