ارائه امکانات ویژه برای گسترش محصولات فناورانه دانش‌بنیان‌ها

ارائه تسهیلات ویژه برای توسعه محصولات فناورانه دانش‌بنیان‌ها


اداره‌کل تامین مالی و بومی‌سازی فناوری پارک فناوری پردیس برای توسعه سبد محصولات فناورانه شرکت‌های عضو و افزایش رقابت در بازارهای داخلی و خارجی، پویش توسعه پیشرفت را آغاز کرده است. شرکت‌های عضو پارک فناوری پردیس با اخذ حمایت‌های پارک می‌توانند مسیر تجاری‌سازی را سریع‌تر طی کنند و تسهیلات جهت توسعه محصول یا خدمت جدید با شرایط ویژه به شرکت‌ها پرداخت می‌شود. شرایط این تسهیلات شامل کارمزد، تنفس و بازپرداخت می‌شود و معیارهای مشخصی برای ارزیابی این فراخوان وجود دارد.

به گزارش دیجیاتور به نقل از پارک فناوری پردیس، اداره‌کل تامین مالی و بومی‌سازی فناوری پارک فناوری پردیس به ‌منظور توسعه سبد محصولات فناورانه شرکت‌های عضو و همچنین افزایش رقابت در بازارهای داخلی و خارجی، پویش توسعه پیشرفت را آغاز کرده است.

شرکت‌های عضو پارک فناوری پردیس که دارای دانش فنی طراحی و ساخت محصولات و خدمات نوین هستند، می‌توانند با اخذ حمایت‌های پارک در این زمینه، مسیر تجاری‌سازی را سریع‌تر طی کنند و طرح‌های خود را به محصول تبدیل کنند.

در این پویش، تسهیلات جهت توسعه محصول یا خدمت جدید با شرایط ویژه به شرکت‌های عضو پارک فناوری پردیس پرداخت می‌شود: کارمزد ۸ تا ۱۴ درصد، تنفس ۶ تا ۱۲ ماه و بازپرداخت ۱۲ تا ۲۴ ماه.

جدید بودن محصول و یا خدمت جدید در سطح کشور، تامین مالی بخشی از توسعه محصول جدید توسط متقاضی، وجود دانش فنی محصول در شرکت متقاضی، دارا بودن سطح آمادگی فناوری ۴ یا ۵ و ارائه توجیه مالی و مدل کسب و کار از شاخص‌های ارزیابی این فراخوان است.


توسعه سبد محصولات فناورانه شرکت‌های عضو و افزایش رقابت در بازارهای داخلی و خارجی، پویش توسعه پیشرفت را آغاز کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *