ادامه حکومت ذوب‌آهن و پیروزی تیم‌های کاله و طبیعت در لیگ برتر بسکتبال

0 نظر

این متن دربارهٔ نتایج و جزئیات رقابت‌های هفته دهم لیگ برتر بسکتبال آقایان ایران است. در این متن به توضیح نتایج پنج دیدار این هفته و بازیکنان برتر هر دیدار پرداخته شده است.

به گزارش دیجیاتور، هفته دهم رقابت‌های لیگ برتر بسکتبال آقایان ایران امروز پنج‌شنبه ۳۰ آذر ماه با برگزاری ۵ دیدار دنبال شد.

در اولین دیدار این هفته، تیم پالایش منابع هیدروکربن آبادان مقابل تیم ذوب آهن اصفهان به میدان رفت و در نهایت با نتیجه ۷۹ بر ۶۳ این دیدار را واگذار کرد. جمال جونز از ذوب آهن با ۱۹ امتیاز، ۶ ریباند، ۱ پاس گل و کارایی ۲۱ بهترین بازیکن این دیدار شد.

در دیگر دیدار هفته دهم، تیم‌های طبیعت تهران و لیموندیس شیراز به رقابت پرداختند. طبیعت در این دیدار با برتری ۷۴ بر ۷۱ به پیروزی رسید. محمد شهریان با ۱۷ امتیاز، ۵ توپ ربایی، ۴ پاس گل و کاریی ۲۱ بهترین بازیکن بود.

تیم رعد پدافند هوایی مشهد در هفته دهم مقابل تیم مهرام با نتیجه ۹۲ بر ۶۴ مغلوب شد. آنوسیکه با ۲۱ امتیاز، ۱۴ ریباند، ۶ پاس گل و کارایی ۳۵ بهترین بازیکن شد.

دیدار تیم‌های تولیدی مس رفسنجان و کاله با نتیجه ۸۴ بر ۷۴ به سود کاله به پایان رسید. نصرت یازرلو با ۱۰ امتیاز، ۷ ریباند، ۲ پاس گل و کاریی ۱۷ بهترین بازیکن این دیدار بود.

تیم‌های فولاد هرمزگان و تولیدی مس کرمان در آخرین دیدار هفته دهم به مصاف یکدیگر رفتند و در نهایت این دیدار با برتری ۷۵ بر ۷۲ به نفع مس کرمان شد. مهدی اسماعیلی با ۱۱ ریباند، ۴ پاس گل، ۴ بلاک و کارایی ۲۰ بهترین بازیکن شد.

آخر پیغام/


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *