اجرای برنامه ویژه “نظارت و بازرسی از بازار تایر وسایل نقلیه”

اجرای طرح ویژه «نظارت و بازرسی از بازار تایر خودرو»


به منظور حفظ حقوق مصرف‌کنندگان و جلوگیری از سودجویی منفعت طلبان، بازرسان اصناف قصد دارند با برخورد قانونی با متخلفان در بازار تایر سواری برخورد کنند. این بازرسی با استفاده از آمار و اطلاعات سامانه‌های موجود صورت خواهد گرفت و در واحدهای انبارش عمده تایر وسایل نقلیه، شرایط بازار به دقت رصد خواهد شد.

به گزارش خبرنگار دیجیاتور به نقل از اتاق اصناف ایران، در راستای صیانت از حقوق مصرف‌کنندگان و جلوگیری از سودجویی منفعت طلبان و با توجه به تداوم التهاب بازار تایر سواری در سطح عرضه، بازرسان اصناف با استفاده از همه ظرفیت‌های موجود با متخلفان برخورد قانونی خواهند کرد.

این بازرسی با استفاده از آمار و اطلاعات سامانه‌های در دسترس نظیر سامانه جامع بازرگانی و سامانه انبارها و مراکز نگهداری کالا انجام خواهد شد و در سطح واحدهای انبارش عمده تایر وسایل نقلیه، نسبت به رصد دقیق شرایط بازار اقدام خواهد شد.


بازرسان اصناف با استفاده از آمار و اطلاعات سامانه‌های در دسترس، با متخلفان برخورد قانونی خواهند کرد. این بازرسی در سطح واحدهای انبارش عمده تایر وسایل نقلیه انجام خواهد شد و در نظر دقیق شرایط بازار اقدام خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *