اتمام آسفالت‌ریزی فاز اول اتوبان پاسداران تبریز تا یک هفته دیگر

اتمام عملیات آسفالت ریزی فاز اول اتوبان پاسداران تبریز تا یک هفته


سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری سازماندهی شهری تبریز در حال مرمت و روسازی آسفالت اتوبان پاسداران است و تا اواسط بهمن ماه امسال این پروژه به اتمام می‌رسد. این پروژه شامل تراش آسفالت، خاکبرداری، تثبیت لایه ها، بیس، ژئوگرید و آسفالت پخش شده به طول ۲ کیلومتر است و پس از نصب گاردریل و خط کشی، فاز دوم پروژه آغاز می‌شود. تلاش در حال انجام است تا مسیر مناسبی برای تردد شهروندان فراهم شود و امکانات مورد نیاز نیز همزمان با پیشرفت پروژه تجهیز می‌شود.

به گزارش دیجیاتور، جلیل ابهری با تاکید بر ارائه خدمات مطلوب به شهروندان ادامه داد: در حال حاضر مرمت و روسازی آسفالت اتوبان پاسداران در اولویت کاری این سازمان بوده و تلاش بر تکمیل کل طرح تا اواسط بهمن ماه سالجاری است.

سرپرست سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری سازماندهی شهری تبریز با اشاره به اعتبار ۵۰۰ میلیارد ریالی برای تکمیل این پروژه گفت: این پروژه با حجم تراش آسفالت ۴۰۶۰ متر مکعب، حجم خاکبرداری ۷۳۰۰ متر مکعب، حجم تثبیت (هر دو لایه) ۱۰۵۰۰ متر مکعب در دو لایه، حجم بیس ۲۹۰۰ متر مکعب، مساحت ژئوگرید ۹۸۰۰ متر مربع، حجم آسفالت پخش شده در فاز اول و در یک لایه ۳۲۵۰ تن به طول ۲ کیلومتر است.

ابهری تاکید کرد: فاز دوم این پروژه بعد از نصب گاردریل ها و خط کشی و بلافاصله پس از اخذ مجوز از پلیس، شروع می‌شود که در صورت مساعد بودن شرایط جوی یک ماه و نیم برای تکمیل این پروژه زمان در نظر گرفته شده است.

سرپرست سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری سازماندهی شهری تبریز ضمن تقدیر و تشکر از صبر و شکیبایی همشهریان با میراث و فهیم، با اشاره به تجهیز امکانات مورد نیاز در اتوبان مانند گرماتاب (خشک کننده عملیات مرحله بیس) به صورت همزمان با پیشرفت عملیات این پروژه گفت: با تمام توان تلاش می‌کنیم مسیر مناسبی را برای تردد شهروندان عزیزمان فراهم کنیم تا کمترین مسائل در این مسیر وجود داشته باشد.


مرمت و روسازی آسفالت اتوبان پاسداران در اولویت کاری این سازمان بوده و تلاش بر تکمیل کل طرح تا اواسط بهمن ماه است. این پروژه با حجم تراش آسفالت ۴۰۶۰ متر مکعب، حجم خاکبرداری ۷۳۰۰ متر مکعب، حجم تثبیت ۱۰۵۰۰ متر مکعب در دو لایه، حجم بیس ۲۹۰۰ متر مکعب، مساحت ژئوگرید ۹۸۰۰ متر مربع، حجم آسفالت پخش شده در فاز اول و در یک لایه ۳۲۵۰ تن به طول ۲ کیلومتر است. فاز دوم این پروژه بعد از نصب گاردریل و خط کشی و بلافاصله پس از اخذ مجوز از پلیس، شروع می‌شود که در صورت مساعد بودن شرایط جوی یک ماه و نیم برای تکمیل این پروژه زمان در نظر گرفته شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *