آیا خرید از کیش در زمستان ارزانتر است؟

فصل حراج در کیش معمولا فصلی است که نسبت به دیگر شهرها، مردم بیشتری را به سمت خود جذب می کند. می خواهیم به شما از سفری ارزان در زمستان های کیش بگوییم. آیا همه چیز در فصل زمستان ارزان تر است؟ آیا می شود تور کیش را در فصل زمستان ارزان تر خرید؟

منابع آبی و هوای کیش در فصل زمستان

زمستان های کیش هیچ شباهتی به استان های دیگر ایران ندارد. منابع آبی و هوای معتدل و خنک در این فصل باعث شده تا بهترین فصل برای مسافرت به کیش، زمستان باشد. درواقع منابع آبی و هوای زمستانه کیش همچون بهار است. فصلی که از گرما عرق نخواهید کرد و هوا شرجی هم نیست.

چطور در زمستان سفری ارزان به کیش داشته باشیم؟

چرا در فصل زمستان خرید ارزان تر است؟

چه اجناسی را می توان در مسافرت زمستانه به کیش ارزان تر خرید؟

در دی ماه که اولین ماه زمستان است و میزان بارندگی ها افزایش می یابد، تعداد مسافران به حد چشمگیری کاهش می یابد. از همین رو در دی ماه می توانید سراغ پاساژها و مراکز خرید بروید و لباس های زمستانی را با قیمت های مناسبی خریداری کنید. اگر اواخر زمستان به کیش مسافرت کنید، قیمت لباس های زمستانی خیلی بیشتر از دی ماه تخفیف می خورد. چرا که فروشنده ها می دانند راهی جز فروش و بازگشت پول و سرمایه خود ندارند وگرنه باید تا سال دیگر برای فروش اجناس خود صبر کنند. پس حتما کاپشن و بافتنی ها را با تخفیف خریداری کنید.

لوازم خانگی نیز جزو اقلامی است که می توان در مسافرت زمستانه به کیش با قیمت مناسبی خریداری کرد. اما ما به شما پیشنهاد می کنیم پیش از خرید حتما قیمت این اجناس را در شهر خود بررسی کنید تا ببینید ارزش ترانزیت آن را دارد یا نه.

تفریحات ارزان در کیش در فصل زمستان

تفریحات آبی کیش تا حد زیادی ارزان می شود. تا جایی که می توانید با صرف اندک هزینه ای از انواع تفریحات آبی این نقطه دورافتاده استفاده کنید. نگران دمای منابع آبی نباشید. فصل زمستان کیش اصلا سرد نیست.

تفریحات زمستانی کیش

برای این که در مسافرت به کیش حس زمستان را داشته باشید حتما به پارک پنگوئن کیش سر بزنید. این پارک مشابه پارک برفی دبی است که در آن باید حتما با لباس گرمی که به شما امانت می دهند وارد شوید. در این پارک مصنوعی، همیشه برف می بارد. شما می توانید سورتمه سواری کنید و از تفریحات زمستانه در دل نقطه دورافتاده کیش لذت ببرید.

تله کابین میکا مال کیش نیز از دیگر تفریحاتی است که در تور کیش حتما باید تجربه کنید. سراغ تله کابین بروید و از ارتفاعات، نقطه دورافتاده زیبای کیش را ببینید. تماشای سواحل کیش به ویژه اگر باران آمده باشد، از بالای تله کابین میکا مال بسیار جذاب است.

بولینگ، قلعه وحشت، شهر زیرزمینی کاریز، شهربازی هایلند، نگارخانه خلیج فارس کیش، اکواریوم کیش و پیست اسکیت روی یخ دامون از جمله تفریحات دیگری است که می توانید در فصل زمستان در کیش تجربه کنید.

در آخر باید بگوییم که همه فصل ها برای مسافرت به کیش دیدنی است اما اگر می خواهید از منابع آبی و هوای این شهر در کنار مناظر زیبای آن لذت ببرید، مسافرت زمستانه به این شهر را تجربه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *