شروع پروژه‌های سینمایی بنیاد فرهنگی روایت فتح/ حضور در فجر

آغاز پروژه‌های سینمایی بنیاد فرهنگی روایت فتح/ حضور در فجر


بنیاد فرهنگی روایت فتح اعلام کرده است که در سال‌های اخیر، فعالیت‌های ساخت اثر سینمایی در این بنیاد رونق یافته است و چند پروژه سینمایی با همکاری کنگره‌های استانی برای ساخت آثار سینمایی با موضوعات محوری استان‌ها منعقد شده است. همچنین، بررسی و مطالعاتی برای استان‌های دیگر نیز در دست اقدام است. اطلاعات تکمیلی این پروژه‌ها در آینده اعلام خواهد شد و امیدواریم که در جشنواره اثر سینمایی فجر نیز حضور فعال داشته باشیم. بنیاد فرهنگی روایت فتح پیشتاز در حوزه ساخت اثر سینمایی بوده و با اثر سینمایی‌های موفقی مانند موقعیت مهدی، اتاقک گلی و تک‌تیرانداز همچنان در جشنواره اثر سینمایی فجر حضور دارد.

به گزارش دیجیاتور به نقل از روابط‌عمومی بنیاد فرهنگی روایت فتح، سیدمحمدحسینی مدیر انجمن سینمای تحول اساسی و دفاع مقدس گفت: در سال‌های اخیر ساخت اثر سینمایی‌های سینمایی در بنیاد فرهنگی روایت فتح شتاب محسوسی گرفته و ساخت و ساز چند اثر سینمایی در دستور کار قرار گرفته است.

وی بیان کرد: با همکاری و تعامل کنگره‌های استانی بزرگداشت شهداو تلفیق این موضوع با ظرفیت‌های موجود در سینمای کشور، باهدف ساخت آثار سینمایی، قرارداد چند پروژه سینمایی با موضوعات محوری استان‌ها منعقد شده و کارهای مطالعاتی و پژوهشی استان‌های دیگر نیز در دست اقدام و بررسی است.

حسینی گفت: اخبار تکمیلی در روزهای آینده رسماً اعلام خواهد شد و امیدواریم تا در جشنواره اثر سینمایی فجر امسال نیز حضوری فعال داشته باشیم.

بنیاد فرهنگی روایت فتح در سال‌های اخیر با اثر سینمایی‌های موفقی همچون موقعیت مهدی، اتاقک گلی و تک‌تیرانداز در جشنواره اثر سینمایی فجر حضور داشته است.


بنیاد فرهنگی روایت فتح در سال‌های اخیر برای ساخت اثر سینمایی‌های سینمایی پیشرفت چشمگیری داشته است. تعدادی اثر سینمایی با محوریت استان‌ها در دست ساخت و ساز قرار دارند که با همکاری کنگره‌های استانی بزرگداشت شهدا به انجام می‌رسند. همچنین اقدامات و تحقیقاتی برای ساخت اثار سینمایی در استان‌های دیگر نیز در دست انجام است. امیدواریم که در جشنواره اثر سینمایی فجر امسال نیز بتوانیم حضور فعال داشته باشیم. بنیاد فرهنگی روایت فتح در جشنواره اثر سینمایی فجر همیشه حضوری موفق داشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *