برگزاری آزمون دستیاری فوق تخصصی علوم درمانی در مطالعات تاریخی ۲۸ دی

آزمون دستیاری فوق تخصصی پزشکی ۲۸ دی برگزار می شود


به گزارش مهر، چهل و یکمین دوره آزمون پذیرش دستیار رشته های فوق تخصصی بالینی علوم درمانی در مطالعات تاریخی ۲۸ دی ماه ۱۴۰۲ برگزار می شود. این آزمون شامل دو مرحله کتبی و شفاهی است. آزمون کتبی در روز ۲۸ دی ۱۴۰۲ در شهر تهران برگزار می شود و کارت ورود به جلسه آزمون در روزهای سه شنبه و چهارشنبه ۲۶ و ۲۷ دی ماه توزیع می شود. آزمون شفاهی نیز براساس جدول زمانبندی ارائه شده برگزار خواهد شد. متقاضیان می توانند با مطالعه دقیق راهنمای ثبت نام به سایت مرکز سنجش آموزش علوم درمانی مراجعه کنند. در این دوره، محدودیت سنی برای شرکت در آزمون وجود ندارد. برای ثبت نام در آزمون، مبلغ ۶۳۰ هزار تومان باید پرداخت شود و مراحل ثبت نام پس از پرداخت اینترنتی به صورت آنلاین انجام می شود. همچنین، کلیه مدارک مورد نیاز برای ثبت نام باید به صورت اسکن شده ارسال شوند. آزمون دستیاری در رشته های فوق تخصصی در بخش های مختلف علوم درمانی برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار دیجیاتور، چهل و یکمین دوره آزمون پذیرش دستیار رشته های فوق تخصصی بالینی علوم درمانی ۲۸ دی ماه ۱۴۰۲ برگزار می شود. داوطلبان می توانند با مطالعه دقیق راهنمای ثبت نام به سایت مرکز سنجش آموزش علوم درمانی به آدرس :http://sanjeshp.ir مراجعه کنند.

آزمون کتبی چهل و یکمین دوره آزمون پذیرش دستیار فوق تخصصی در رشته های مصوب در ساعت ٩ صبح روز پنجشنبه ۲۸ دی ۱۴۰۲ به صورت متمرکز در شهر تهران برگزار می شود و کارت ورود به جلسه آزمون در روزهای سه شنبه و چهارشنبه ۲۶ و ۲۷ دی ماه ۱۴۰۲ از طریق سایت مرکز سنجش آموزش علوم درمانی توزیع می شود.

آزمون شفاهی براساس جدول زمانبندی که در هنگام توزیع کارت ورود به جلسه ارائه می شود، برگزار خواهد شد.

توجه ۱: متقاضیان می توانند مطابق با آئین نامه آموزش دوره های فوق تخصصی و مفاد راهنما ثبت نام کنند.

توجه ۲: در این دوره محدودیت سنی جهت شرکت در آزمون وجود ندارد.

مراحل ثبت نام پس از پرداخت اینترنتی مبلغ ۶۳۰ هزار تومان (۶ میلیون و ۳۰۰ هزار ریال) و خدمات پیام کوتاه هزار و ۲۰۰ تومان (۱۲ هزار ریال) از طریق سایت http://sanjeshp.ir و در یافت کد مجاز آغاز می شود. تبصره: وجه فوق قابل استرداد نیست.

کلیه مدارک اعلام شده در راهنمای ثبت نام باید به صورت اسکن شده با فرمت jpg و حجم ١٠٠-٣٠٠ kb ارسال شود.

آزمون در دو مرحله کتبی و شفاهی برگزار می شود.

آزمون مرحله کتبی: با تاکید بر منابع آزمون اعلام شده در سایت اینترنتی http://sanjeshp.ir جهت کلیه رشته های فوق تخصصی که دارای رفرانس مشابه هستند (با توجه به رشته پیش نیاز در هر گروه آموزشی) صرفاً یک دفترچه سؤال به تفکیک گروه های آموزشی تهیه و در اختیار داوطلبان قرار خواهد گرفت.

آزمون شفاهی: کلیه داوطلبانی که حدنصاب نمره کتبی تراز شده را کسب کنند با رعایت کلیه مصوبات و مقررات مجاز به شرکت در آزمون شفاهی همین دوره هستند. آزمون شفاهی در کلیه رشته های فوق تخصصی به صورت منفرد یا ترکیبی از روش های PMP ،OSCE، مصاحبه ساختارمند یا سایر روش های نوین ارزشیابی و اختصاصی مرتبط با رشته خود با رعایت سایر مقررات در هر رشته برگزار می شود.

کلیه پذیرفته شدگان ملزم به اجرای مفاد قانونی در زمینه تعهدات محضری مندرج در دستورالعمل خواهند بود.

آزمون دستیاری رشته های فوق تخصصی در رشته های روماتولوژی کودکان، ریه کودکان، مغز و اعصاب کودکان، کلیه کودکان، قلب کودکان، گوارش کودکان، خون و سرطان کودکان، طب نوزادی و پیرامون تولد، عفونی کودکان، غدد درون ریز و متابولیسم کودکان، بیماری های ریه، بیماری های قلب و عروق، خون و سرطان بالغین، روماتولوژی، غدد درون ریز و متابولیسم بالغین، گوارش و کبد بالغین، نفرولوژی، عفونی، جراحی کودکان، جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی، جراحی قفسه صدری، جراحی قلب و عروق ، جراحی عروق و درمان های داخل عروقی، آلرژی و ایمونولوژی بالینی، مراقبت های ویژه ، روانپزشکی کودک و نوجوان و طب اورژانس کودکان برگزار می شود.


دوره آزمون پذیرش دستیار رشته های فوق تخصصی بالینی علوم درمانی در مطالعات تاریخی ۲۸ دی ماه ۱۴۰۲ برگزار می‌شود. آزمون کتبی در ساعت ٩ صبح روز پنجشنبه ۲۸ دی ۱۴۰۲ در شهر تهران برگزار می‌شود. کارت ورود به جلسه آزمون در روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه ۲۶ و ۲۷ دی ماه ۱۴۰۲ از طریق سایت مرکز سنجش آموزش علوم درمانی توزیع می‌شود. آزمون شفاهی براساس جدول زمانبندی ارائه شده در هنگام توزیع کارت ورود به جلسه برگزار خواهد شد. متقاضیان می‌توانند مطابق با آیین‌نامه و مفاد راهنما ثبت نام کنند. در این دوره محدودیت سنی جهت شرکت در آزمون وجود ندارد. مراحل ثبت نام پس از پرداخت اینترنتی مبلغ ۶۳۰ هزار تومان و خدمات پیام‌کوتاه هزار و ۲۰۰ تومان از طریق سایت http://sanjeshp.ir آغاز می‌شود. توجه شود که وجه فوق قابل استرداد نیست. کلیه مدارک اعلام شده در راهنمای ثبت نام باید به صورت اسکن شده با فرمت jpg و حجم ١٠٠-٣٠٠ kb ارسال شود. آزمون در دو مرحله کتبی و شفاهی برگزار می‌شود. آزمون مرحله کتبی شامل یک دفترچه سؤال است که بر اساس منابع آزمون اعلام شده در سایت http://sanjeshp.ir تهیه و در اختیار داوطلبان قرار خواهد گرفت. کلیه داوطلبانی که حدنصاب نمره کتبی را کسب کنند مجاز به شرکت در آزمون شفاهی هستند. آزمون شفاهی در کلیه رشته‌های فوق تخصصی به صورت منفرد یا ترکیبی از روش‌های PMP ،OSCE، مصاحبه ساختارمند یا سایر روش‌های نوین ارزشیابی و اختصاصی برگزار می‌شود. کلیه پذیرفته شدگان ملزم به اجرای مفاد قانونی در زمینه تعهدات محضری خواهند بود. آزمون دستیاری رشته‌های فوق تخصصی در رشته‌های مختلف برگزار می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *