۱۶ هزار کودک مبتلا به سرطان بهبود پیدا کردند.

۱۶ هزار کودک مبتلا به سرطان بهبود یافته اند

0 نظر


متن فوق درباره فعالیت های مؤسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان است. این مؤسسه با انگیزه والای خدمت به این دسته از کودکان و با تکیه بر کمک های انسان دوستانه، فرزندان ایران را در مسیر درمان سرطان همراهی کرده است. بیش از ۱۶ هزار فرزند تحت حمایت این مؤسسه بهبود یافته‌اند و آمار بهبودی این مؤسسه یکی از مهم ترین نشانه های اثربخشی فعالیت های آن است. هدف اصلی این مؤسسه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان و خانواده هایشان در سراسر کشور در هر شرایطی است. مدت زمان برای بهبودی کودکان مبتلا به سرطان حداقل ۲.۵ سال است و محک به موجب ماموریت خود تلاش کرده است که هیچ خانواده ای در مسیر درمان فرزندش تنها نماند و در تمامی مراحل این مسیر، حمایت های لازم را به صورت جامع و یکپارچه دریافت کنند.

به گزارش دیجیاتور، مؤسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان محک بیش از سه دهه است که با انگیزه والای خدمت به همنوع و با اتکا بر کمک‌های انسان‌دوستانه نیکوکاران، فرزندان ایران را در مسیر درمان سرطان همراهی کرده است.

آراسب احمدیان مدیرعامل محک با بیان آنکه زیر سقف محک همواره اطمینان از کارآیی و اثربخشی فعالیت‌ها، مهم‌ترین دغدغه این سازمان است، گفت: والاترین سرمایه محک، اعتماد یاوران سرزمینمان است و بزرگ‌ترین جلوه‌گاه اثربخشی فعالیت‌های محک، آمار بهبودیافتگان این مؤسسه خیریه است.

وی با اعلام این نکته که مأموریت محک حمایت از کودکان مبتلا به سرطان زیر ۱۸ سال و خانواده‌هایشان در سراسر کشور در هر شرایطی اعم از بحران، ثبات، منازعه، آرامش و…، است، افزود: با اعتماد یاورانمان در این سال‌ها، بیش از ۱۶۰۰۰ فرزند تحت حمایت محک، بهبود یافته‌اند. این موفقیت، بدون حمایت نیکوکاران گرامی، داوطلبان همراه و تلاش‌های کارکنان محک که از ارزش‌های این سازمان هستند، میسر نبوده است.

مدیرعامل محک ادامه داد: بیماری سرطان کودکان یک بیماری مزمن است، اما این به معنای پایان کودکی نیست. رساندن هر کودک مبتلا به سرطان به مقصد سلامتی، به حداقل ۲.۵ سال زمان نیاز دارد. محک بر اساس مأموریت خود تلاش می‌کند تا هیچ خانواده‌ای در مسیر درمان فرزندش تنها نماند و کودکان با مشارکت و همراهی خانواده، در تمام مسیر درمان و در هر گوشه‌ای از کشور پهناورمان ایران، همه‌ی حمایت‌های لازم را به صورت جامع و یکپارچه دریافت کنند.

احمدیان با بیان آنکه هفتم دی‌ماه به مناسبت تولد نخستین فرزند بهبودیافته محک، در تقویم این مؤسسه به نام «روز بهبودیافتگان» ثبت شده است، افزود: اکنون بیش از ۱۳۰۰۰ کودک در ۱۳ بیمارستان تهران و ۲۸ بیمارستان سایر استان‌های کشور تحت درمان هستند که امیدواریم تمامی آنها با نیت خیر حامیان محک، به روزهای خوش سلامتی بازگردند. پویش بهبودیافتگان، هر ساله پیام امیدواری را به فرزندان مبتلا به سرطان کشورمان و خانواده‌هایشان می‌رساند تا با دلی روشن، مسیر درمان را ادامه دهند.

مدیرعامل محک در پایان خاطرنشان کرد: مؤسسه خیریه محک ضمن ادای احترام و قدردانی از حامیان خود می‌کوشد همه گام‌هایی را که با بهره‌مندی از دانش محققان و متخصصان برمی‌دارد، به ارائه خدمات بهتر به کودکان مبتلا به سرطان سراسر ایران تبدیل کند. ما در محک امیدواریم با تشخیص زودهنگام سرطان و همراهی همه نیکوکاران ایران بتوانیم کودکانمان را به روزهای خوش سلامتی برسانیم.


بیش از ۱۶۰۰۰ فرزند تحت حمایت محک، بهبود یافته‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *