مارک رافلو: تقاضای آتش بس پایدار در غزه

مارک رافلو خواستار آتش بس پایدار در غزه شد


مارک رافلو در مراسم اهدای جوایز انجمن کارگردان‌های آمریکا حضور یافت و خواستار آتش‌بس در بمباران فلسطینی‌ها در غزه شد. او ابراز کرد که هنرمندان خواستار آتش‌بس دایمی در غزه هستند و به رهبران جهان، به ویژه بایدن، توصیه کردند که به دنبال آتش بس، آن هم یک آتش بس پایدار به جای بمباران مداوم باشند. همچنین اعلام کرد که اثر سینمایی جدید خود به نام “میکی ۱۷” بازیگری شده است که در آن بازیگرانی مثل رابرت پتینسون، تونی کولت و استیون یون نیز ایفای نقش می‌کنند.

به گزارش دیجیاتور به نقل از ددلاین، مارک رافلو خواستار آتش‌بس در بمباران فلسطینی‌ها در غزه شد.

وی شنبه شب در حالی در مراسم اهدای جوایز انجمن کارگردان‌های آمریکا حضور پیدا کرد که روی یقه‌اش نشانه «نیلوفرهای آرامش و هنرمندان برای آتش‌بس» را زده بود.

وی در مصاحبه‌ای با ددلاین گفت هنرمندان خواستار آتش‌بس دایمی در غزه هستند. رافلو در ادامه گفت: ۲۷ هزار فلسطینی کشته شده‌اند، پس این بمباران اثر ندارد، ما که راه خود را به سوی آرامش بمباران نمی‌کنیم. تنها چیزی که باید گفت این است که فرصت دادن به آتش بس چه اشکالی دارد؟ ما در حال حاضر یک میلیون پناهنده در مرز رفح داریم که در انتظار موج بمباران دیگری هستند، در حالی که در حال حاضر ۴۰۰ هزار نفر از گرسنگی در آستانه مرگ هستند و اجازه ورود هیچ کمک بشردوستانه‌ای برای ورود به آنجا داده نمی‌شود. بنابراین ما از رهبران جهان به ویژه بایدن می‌خواهیم به دنبال آتش بس، آن هم یک آتش بس پایدار به جای بمباران مداوم، تشدید خشونت و آنچه که به زودی به یک منازعه منطقه‌ای تبدیل خواهد شد، باشند. باید خواستار آرامش باشیم وگرنه خودمان هم به منازعه در منطقه کشیده می‌شویم.

رافلو گفت نمی‌خواهد در طول مراسم اهدای جوایز در این باره صحبتی بکند زیرا این شب واقعاً شب یورگوس است.

این بازیگر در این مراسم روی صحنه، یورگوس لانتیموس کارگردان اثر سینمایی «بیچارگان» را که خود از گروه بازیگرانش بود، به عنوان یکی از نامزدهای انجمن کارگردان‌ها برای دریافت جایزه امسال معرفی کرد. در این اثر سینمایی رافلو در نقش دانکن ودربرن نقش آفرینی می‌کند که یک شخصیت شوخ است.

رافلو به زودی با اثر سینمایی «میکی ۱۷» ساخته جدید بونگ جون هو که با اقتباس از یک رمان علمی تخیلی به نام «میکی ۷» نوشته ادوارد اشتون ساخته شده، دیده خواهد شد. مطالعات تاریخی اکران اثر سینمایی به تازگی به تعویق افتاده است، اما رافلو درباره نقش خود در این اثر سینمایی گفت: «میکی ۱۷» از آن نوع اثر سینمایی‌های علمی تخیلی فضایی دیوانه کننده است و من فرمانده یک کشتی استعمارگر هستم که به فضا می رود.

در این اثر سینمایی رابرت پتینسون، تونی کولت و استیون یون نیز ایفای نقش می کنند.


مارک رافلو در مراسم اهدای جوایز انجمن کارگردان‌ها خواستار آتش‌بس در بمباران فلسطینی‌ها در غزه شد و گفت هنرمندان خواستار آتش‌بس دایمی در غزه هستند و باید خواستار آرامش باشیم وگرنه خود هم به منازعه در منطقه کشیده می‌شویم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *