متناسب سازی ظرفیت‌های فرآورش با میزان ساخت و ساز در شرکت متن

ظرفیت‌های فرآورش متناسب با مقدار تولید در شرکت متن ایجاد می‌شود


به منظور تکمیل فعالیت‌های ساخت و ساز اولیه و بهره‌برداری از واحد فراورش مرکزی میدان نفتی آزادگان جنوبی، آخرین مورد از اقلام دیر تحویل LLI به محل اجرای پروژه تحویل داده شد. با توجه به اهمیت و ضرورت تأمین اقلام دیر تحویل و لزوم بهره‌مندی حداکثری از توانمندی سازندگان ایرانی، مخزن تفکیک‌گر با طول ۳۰ متر، قطر ۶ متر، وزن ۱۲۸ تن و ظرفیت جدایش گاز از منابع هیدروکربن به مقدار ۸۰ هزار بشکه ساخته شد و نصب آن در ردیف فرآیندی مدنظر انجام شد. تحویل بخش عمده اقلام و تجهیزات اصلی مورد نیاز، تسریع در فعالیت‌های بخش نصب، اجرا و راه‌اندازی در این میدان را به همراه داشت.

به گزارش دیجیاتور به نقل از شرکت فناوری طراحی و توسعه منابع هیدروکربن (متن)، برای تکمیل فعالیت‌های ساخت و ساز اولیه و بهره‌برداری از واحد فراورش مرکزی میدان نفتی آزادگان جنوبی، تحویل آخرین مورد از اقلام دیر تحویل LLI به محل اجرای پروژه انجام و تسریع در ساخت و تأمین کالاها و تجهیزات مربوط به ساخت و ساز اولیه از واحد فراورش مرکزی به‌عنوان یکی از اولویت‌های برنامه ابلاغی، از سوی همه ارکان طرح توسعه پیگیری شد.

با توجه به اهمیت و ضرورت تأمین اقلام دیر تحویل (Long Lead Item) و لزوم بهره‌مندی حداکثری از توانمندی سازندگان ایرانی، ضمن تکمیل و اتمام ساخت مخزن تفکیک‌گر، آخرین مورد از اقلام دیر تحویل به محل اجرای پروژه تحویل داده شد.

این مخزن از سوی شرکت صنایع آذرآب با طول ۳۰ متر، قطر ۶ متر، وزن ۱۲۸ تن و ظرفیت جدایش گاز از منابع هیدروکربن به مقدار ۸۰ هزار بشکه ساخته شد که نصب آن در ردیف فرآیندی مدنظر به تسریع تحقق اهداف مقرر در طرح توسعه میدان نفتی آزادگان جنوبی انجامید.

تحویل بخش عمده اقلام، کالاها و تجهیزات اصلی مورد نیاز، سبب دستیابی به برنامه زمان‌بندی ابلاغی، تسریع در فعالیت‌های بخش نصب، اجرا و راه‌اندازی در این میدان شد.


در این متن، آخرین قسمت از اقلام دیر تحویل به محل اجرای پروژه تحویل داده شد. مخزن تفکیک‌گر با طول ۳۰ متر، قطر ۶ متر، وزن ۱۲۸ تن و ظرفیت جدایش گاز از منابع هیدروکربن به مقدار ۸۰ هزار بشکه در ردیف فرآیندی نصب شد. تحویل بخش عمده اقلام، کالاها و تجهیزات اصلی مورد نیاز، باعث تسریع در فعالیت‌های بخش نصب، اجرا و راه‌اندازی در این میدان شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *