مسیر حرکت Bitcoin به سمت قیمت ۴۳۵۵۸ دلار/ ارز دیجیتال محبوب کجا خواهد بود؟

صعود بیت کوین به محدوده ۴۳۵۵۸ دلار/ رمزارز محبوب کجا خواهد رفت؟


در این متن اشاره شده است که با کاهش انتظارات تورمی در آمریکا، بریتانیا و اروپا، نرخ بهره نیز کاهش یافته و این امر باعث افزایش ریسک پذیری در بازارهای سهام شده است. در این باره، شاخص‌های سهام آمریکا، مانند داوجونز، نزدک و S&P۵۰۰ در حال صعود هستند و سقف‌های جدید تاریخی را به وجود آورده‌اند. همچنین، بیت کوین نیز در جمعه گذشته و با انتشار گزارش فدرال رزرو به وضعیت خوبی رسیده است و در مدت زمان روزانه یک مثلث جمع شونده تشکیل داده است. اما هنوز حجم بالایی از سفارشات مثبت برای عبور از ناحیه مقاومتی به سمت بالا وجود ندارد و بازار برای صعود به یک بهانه نیاز دارد. همچنین، هرگونه تغییر در نرخ بهره در آمریکا می‌تواند بیت کوین را به شدت صعودی یا نزولی کند. در حال حاضر، قیمت بیت کوین حدود ۴۳ هزار و ۵۵۸ دلار است.

به گزارش خبرنگار دیجیاتور، در شرایطی که انتظارات تورمی در آمریکا، بریتانیا و اروپا کاهش یافته، انتظارت نرخ بهره‌ای نیز با کاهش همراه بوده و این موضوع موجب افزایش ریسک پذیری در بازارهای سهام شده است.

شاخص‌های سهام آمریکا از جمله داوجونز، نزدک و S&P۵۰۰ در شرایط صعود میان مدت در حرکت هستند و سقف‌های جدید تاریخی را ایجاد می‌کنند. شاخص S&P۵۰۰ به نزدیکی سقف تاریخی در محدوده ۴۸۲۰ رسیده و واکنش به این محدوده تعیین کننده است. شاخص‌های داوجونز و نزدک اما سقف‌های تاریخی جدیدی ایجاد کرده‌اند، و احتمال پولبک و صلاح در کوتاه مدت تقویت شده است.

بیت کوین نیز مدتی است وضعیت صعودی گرفته است و در جمعه گذشته و با انتشار جدیدترین گزارش فدرال رزرو مبنی بر عدم افزایش نرخ بهره، این ارز دیجیتال وضعیت خوبی به خود گرفته است. طبق تصویر بالا بیت کوین ۳ ماه است وضعیت صعودی خوبی به خود گرفته است.

در ماه اخیر نیز بیت کوین یک کندل صعودی تشکیل داده اما تا به امروز کندل پرقدرت تشکیل نشده است، حال نمودار هفتگی بیت کوین را بررسی می‌کنیم:

صعود بیت کوین به محدوده ۴۲۸۰۰ دلار/ رمزارز محبوب کجا خواهد رفت؟

بیت کوین در مدت زمان روزانه یک مثلث جمع شونده را تشکیل داده است، در هفته گذشته یک کندل پین بار یا جمع آوری سفارشات منفی را تشکیل داده اما در هفته جاری سعی دارد با پر تقاضا شدن این مثلث را به سمت بالا بشکند، اما نکته منفی این است که هنوز حجم بالایی از سفارشات مثبت را برای عبور از ناحیه مقاومتی به سمت بالا شاهد نیستیم و بازار برای صعود به یک بهانه نیاز دارد وگرنه می‌تواند تا هفته‌ها در همین کانال نزولی، نوسان کند. هرگونه افزایش یا کاهش نرخ بهره در آمریکا برای بیت کوین حیاتی بوده و می‌تواند این ارز دیجیتال را به شدت صعودی یا نزولی کند.

بیت کوین هم اکنون در محدوده ۴۳ هزار و ۵۵۸ دلار قرار دارد.


با اینکه انتظارات تورمی در آمریکا، بریتانیا و اروپا کاهش یافته، اما انتظارت نرخ بهره‌ای نیز با کاهش همراه بوده و این موضوع موجب افزایش ریسک پذیری در بازارهای سهام شده است. در حالی که شاخص‌های سهام آمریکا از جمله داوجونز، نزدک و S&P۵۰۰ در شرایط صعود میان مدت در حرکت هستند و سقف‌های جدید تاریخی را ایجاد می‌کنند. بیت کوین نیز در جمعه گذشته و با انتشار جدیدترین گزارش فدرال رزرو مبنی بر عدم افزایش نرخ بهره، وضعیت خوبی به خود گرفته است. در مجموع، بازار سهام و بیت کوین در حال صعود هستند و انتظارات برای آنها مثبت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *