دستور وزیر ورزش برای بررسی جعل امضا در فوتبال و مرتبط با باشگاه استقلال

دستور وزیر ورزش برای بررسی جعل امضا در فوتبال و مرتبط با استقلال


اخبار اخیری منتشر شده که نشان می دهد امضای مقامات باشگاه استقلال و فدراسیون فوتبال جعل شده است. در یکی از قراردادها اثر انگشت یکی از اعضای هیات مدیره بدون اطلاع وی استفاده شده است و در یک نامه به فیفا امضای دبیرکل فدراسیون فوتبال نیز جعل شده است. وزیر ورزش و جوانان نیز اعلام کرده است که این ادعاها پیگیری خواهند شد و در صورت تایید، با خاطیان برخورد خواهد شد و در صورت عدم صحت، با افراد مسئول برخورد خواهد شد.

به گزارش خبرنگار دیجیاتور، در روزهای گذشته اخباری مبنی بر جعل امضا در باشگاه استقلال مطرح و طی آن اسنادی منتشر شده که نشان می دهد عضو هیات مدیره باشگاه بدون این که در جریان باشد، اثر انگشتش پای یکی از قراردادهایی است که علی خطیر آن را امضا کرده است.

همچنین در یکی از نامه هایی که باشگاه استقلال برای فیفا ارسال کرده بود، امضا دبیرکل فدراسیون فوتبال وجود داشت که وی منکر این امضا شد و تاکید کرد که بدون اطلاع او این نامه امضا و برای فیفا ارسال شده است.

به دنبال این اتفاقات ارتباطات سازمانی وزارت ورزش و جوانان اعلام کرد: «در پی انتشار اخباری در رسانه‌های رسمی کشور با موضوع جعل امضا در فدراسیون فوتبال و یکی از باشگاه‌های مطرح کشور، وزیر ورزش و جوانان به حراست این وزارتخانه ماموریت داد تا با پیگیری دقیق، فوری و موشکافانه این اخبار، نسبت به ارائه گزارش برای تصمیم‌گیری اقدام کند.

بر این اساس اگر ادعای جعل امضای دبیرکل فدراسیون فوتبال و همچنین امضای عضو هیات سازماندهی باشگاه استقلال صحت داشته باشد با همکاری مبادی ذیربط، بطور قاطع با خاطیان برخورد خواهد شد و چنانچه این ادعا صحت نداشته باشد، با افرادی که با صدور نامه‌ها و ارائه این اطلاعات به رسانه‌ها، آرامش ورزش کشور را مورد هدف قرار داده‌اند با قاطعیت برخورد می‌شود.»


جعل امضا در باشگاه استقلال و فدراسیون فوتبال مطرح شده است. وزیر ورزش و جوانان به حراست این امر ماموریت داده است تا این اخبار را پیگیری کرده و گزارش نهایی را ارائه کند. در صورتی که ادعاها درست باشند، با خاطیان برخورد شده و اگر صحت نداشته باشند، با افراد مورد برخورد قرار می‌گیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *