چطور گزارش دهیم؟ عنوان را به زبان فارسی بازنویسی کنید

«خبرنگار بی‌خبر» در تئاتر شهر چه می‌کند؟

0 نظر


نمایش “خبرنگار بی‌خبر” به نویسندگی و کارگردانی محمدهادی عطایی و تهیه کنندگی محمود مداحی از ۱۹ بهمن ماه در کافه چهارسو صحنه نمایش شهر اجرای خود را آغاز کرده است. روایت خیالی نمایش درباره یک خبرنگار است که پس از از دست دادن جایگاه و شغلش، به دست فروشی مجبور می‌شود. این اثر نمایشی با بازی مهدی ضیائیان پور و محمدهادی عطایی اجرا می‌شود و عوامل دیگر مانند دستیاران کارگردان، طراحان و مدیر ارتباطات سازمانی نیز از جمله عوامل این نمایش هستند. علاقه‌مندان می‌توانند بلیت این نمایش را از سایت تیوال یا گیشه مجموعه صحنه نمایش شهر تهیه کنند.

به گزارش دیجیاتور به نقل از مشاور رسانه‌ای پروژه، نمایش «خبرنگار بی‌خبر» به نویسندگی و کارگردانی محمدهادی عطایی و تهیه کنندگی محمود مداحی از ۱۹ بهمن ماه در کافه چهارسو صحنه نمایش شهر اجرای خود را آغاز کرده است.

در خلاصه روایت خیالی این نمایش آمده است: «خبرنگاری بعد از تحصیلات دانشگاهی به شغلی نامربوط مشغول شده است، چون یک خبر و مقایسه ۲ ساختمان این کشور باعث از دست دادن جایگاه او و شغلش شده، مجبور به دست فروشی می‌شود که در این مسیر …»

مهدی ضیائیان پور و محمدهادی عطایی در این اثر نمایشی به ایفای نقش می‌پردازند.

از دیگر عوامل «خبرنگار بی خبر» می‌توان به دستیاران کارگردان: امیر روشن، وحید آقارضایی، طراح پوستر: سهیل ساعی، طراح لباس: خدیجه عطایی، طراح گریم: سلماز نجفی، مدیر ارتباطات سازمانی، رسانه و معرفی محصولات: محسن بیده، ساخت تیزر و موشن گرافی: امیرحسین نجاح اشاره کرد.

علاقه مندان جهت خرید بلیت این نمایش می‌توانند به سایت تیوال و یا گیشه مجموعه صحنه نمایش شهر مراجعه کنند.


نمایش «خبرنگار بی‌خبر» در چهارسو صحنه نمایش شهر برگزار می‌شود. روایت خیالی این نمایش درباره یک خبرنگار است که بعد از از دست دادن جایگاه خود، مجبور به دست فروشی می‌شود. این نمایش با بازی مهدی ضیائیان پور و محمدهادی عطایی اجرا می‌شود. عوامل دیگر این اثر نمایشی شامل دستیاران کارگردان، طراح پوستر، طراح لباس، طراح گریم، مدیر ارتباطات سازمانی و ساخت تیزر و موشن گرافی می‌باشند. علاقه‌مندان می‌توانند برای خرید بلیت به سایت تیوال یا گیشه مجموعه صحنه نمایش شهر مراجعه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *