حضور پنج اثر سینمایی از سازمان سینمایی سوره در جشنواره پویانمایی تهران

حضور ۵ اثر سازمان سینمایی سوره در جشنواره پویانمایی تهران


در این متن، اعلام شده است که انیمیشن های “لوپتو” و “پیش از بهشت” به تهیه کنندگی و کارگردانی عباس عسکری و احمد حیدریان به ترتیب در بخش های اثر سینمایی بلند و انیمیشن کوتاه در جشنواره پویانمایی تهران حضور خواهند داشت. همچنین انیمیشن های “چل پله زیر زمین”، “ابرقهرمانان” و “با بابام” نیز در بخش آثار سریالی جشنواره شرکت خواهند کرد. این جشنواره در مطالعات تاریخی ۱۳ تا ۱۷ اسفند ۱۴۰۲ برگزار خواهد شد.

به گزارش دیجیاتور به نقل از روابط‌عمومی سازمان سینمایی سوره، انیمیشن سینمایی «لوپتو» محصول مرکز انیمیشن سوره به کارگردانی عباس عسکری و تهیه‌کنندگی محمدحسین صادقی در بخش اثر سینمایی بلند و انیمیشن کوتاه «پیش از بهشت» ساخت و ساز باشگاه اثر سینمایی سوره با موضوع مظلومیت کودکان فلسطین به کارگردانی احمد حیدریان و تهیه‌کنندگی محدثه پیرهادی به بخش آثار دینی و ارزش های انقلابی مسابقه ملی سیزدهمین جشنواره پویانمایی تهران راه پیدا کردند.

همچنین انیمیشن «چل پله زیر زمین» به کارگردانی و تهیه کنندگی علیرضا طاهری، انیمیشن «ابرقهرمانان» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی عباس جلالی‌یکتا و انیمیشن «با بابام» به کارگردانی زینب بدری و تهیه‌کنندگی فرزانه فخریان از محصولات مرکز انیمیشن سوره نیز در بخش آثار سریالی مسابقه ملی سیزدهمین جشنواره ملی تهران حضور خواهند داشت.

سیزدهمین دوره جشنواره پویانمایی تهران۲ سال یکبار و هم‌چون دوره‌های گذشته در چهار بخش مسابقه، خارج از مسابقه، نمایش ویژه و چشم‌انداز از ۱۳ تا ۱۷ اسفند ۱۴۰۲ به دبیری محمدرضا کریمی صارمی در مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار خواهد شد.


انیمیشن های «لوپتو»، «پیش از بهشت»، «چل پله زیر زمین»، «ابرقهرمانان» و «با بابام» در مسابقه ملی سیزدهمین جشنواره پویانمایی تهران حضور خواهند داشت. سیزدهمین دوره جشنواره پویانمایی تهران بین ۱۳ تا ۱۷ اسفند ۱۴۰۲ در مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *