اطلاعات کنسرت مجید رضوی در کانادا منتشر شد/ حضور در لیست پرفروش‌ها

جزییات کنسرت کانادا مجید رضوی اعلام شد/ حضور در جدول پرفروش‌ها


تهیه‌کننده کنسرت‌های مجید رضوی اعلام کرد که این خواننده در آثار و مجموعه کنسرت‌هایش با استقبال خوبی روبرو شده است و در بهمن سال جاری در شهرهای تورنتور، ونکوور، مونترال و کلگری کشور کانادا کنسرت‌هایی برگزار خواهد کرد. به دلیل استقبال بالای مخاطبان، تور کنسرت‌ها به شهرهای مونترال و کلگری هم اضافه شده است. تاکنون بیش از ۶۰ درصد بلیت‌ها در ونکوور و تورنتو به فروش رسیده است. همچنین، مطالعات تاریخی برگزاری کنسرت‌ها نیز اعلام شده و فروش بلیت‌ها برای برگزاری کنسرت‌های در سال ۲۰۲۴ زودتر از معمول شروع شده است. مجید رضوی قبل از برگزاری کنسرت‌های کانادا، در قالب دوره تمدید کنسرت‌های تهران به مخاطبان خود در ایران خواهد پرداخت.

به گزارش دیجیاتور به نقل از امور رسانه‌ای پروژه، محمدرضا خانزاده تهیه‌کننده کنسرت‌های مجید رضوی با ارایه جزییاتی درباره نحوه برگزاری این تورهای بین‌المللی، از استقبال مخاطبان مقیم کانادا برای خرید بلیت کنسرت‌های این خواننده خبر داد و گفت: بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده، مجید رضوی که آثار و مجموعه کنسرت‌هایش طی ماه‌های گذشته در ایران و کشورهای دیگر با استقبال خوبی مواجه شده، بهمن سال جاری در شهرهای تورنتور، ونکوور، مونترال و کلگری کشور کانادا مجموعه کنسرت‌هایی را برگزار خواهد کرد. این در حالی است که در فاصله کمتر از ۲ ماه به شروع این تور کنسرت‌ها بیش از ۶۰ درصد از بلیت برنامه‌ها در شهرهای ونکوور و تورنتو به فروش رسیده‌اند. به همین دلیل ۲ شهر مونترال و کلگری نیز برای برپایی تور کنسرت‌های مجید رضوی در کانادا اضافه شده‌اند.

وی درباره مطالعات تاریخی برگزاری تور کنسرت‌های کانادا این خواننده هم توضیح داد: بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام‌گرفته کنسرت‌های مجید رضوی روز جمعه نهم فوریه ۲۰۲۴ (۲۰ بهمن سال ۱۴۰۲) در سالن «Bella Concert Hall» شهر کلگری، روز یکشنبه یازدهم فوریه ۲۰۲۴ (۲۲ بهمن ۱۴۰۲) در سالن «Vogue Theatre» شهر ونکورو، روز جمعه شانزدهم فوریه ۲۰۲۴ (۲۷ بهمن ۱۴۰۲) در سالن «John Bassett» شهر تورنتو و روز یکشنبه هجدهم فوریه ۲۰۲۴ (۲۹ بهمن ۱۴۰۲) در سالن «Cinema Imperial» شهر مونترال توسط شرکت «اکسیر نوین» با همراهی شرکت «ترانه شرقی» میزبان مخاطبان خواهد بود.

خانزاده گفت: برای اولین بار در برگزاری کنسرت خواننده‌های داخل ایران در کانادا ما از حدود ۶ ماه قبل مطالعات تاریخی برگزاری، مرحله فروش بلیت برنامه‌های تورنتو و ونکوور روی سایت‌ها را آغاز کردیم. این تصمیم هم به دلیل افزایش زمان بررسی صدور ویزای کانادا برای ایرانیان و اتفاق‌هایی نظیر عدم صدور به موقع ویزا و نرسیدن به موقع پاسپورت‌ها بود که طی ماه‌های گذشته در برگزاری کنسرت برخی از خوانندگان شاهد آن بودیم. شرایطی که برنامه‌گذارها را مجبور کرد کنسرت‌ها را کنسل و یا مطالعات تاریخی آن را جابه‌جا کنند. بنابراین ما برای کاهش ریسک این موضوع، تصمیم گرفتیم تا فروش را زودتر از موعد باز کرده و پرونده‌های اخذ ویزا را از ۲۰۰ روز قبل، برای اداره مهاجرت کانادا ارسال کنیم. البته برنامه‌ریزی برای حضور در یک برنامه که در سال میلادی بعدی (۲۰۲۴) و ۶ ماه بعد برگزار می‌شود برای ایرانیان واقعا کار دشواری است.

این تهیه‌کننده کنسرت‌های هنر صوتی در بخش پایانی صحبت‌های خود با اشاره به این‌که آمار فروش بلیت کنسرت‌های کانادا مجید رضوی در ردیف برترین کنسرت‌های خوانندگان داخل ایران برای اجرای برنامه در این کشور قرار گرفته است، افزود: نکته قابل تاملی که درباره برخی حواشی مطرح‌شده می‌توان به آن اشاره داشت، فقدان ارایه اطلاعات دقیق و شفاف به مخاطبان است که ما تلاش می‌کنیم در برگزاری مجموعه کنسرت‌های مجید رضوی روی این موضوع تمرکز داشته باشیم. نکته دیگر این‌که کنسرت‌های این خواننده در تورنتو و ونکوور در سالن‌های باکیفیت و ظرفیت تماشاگر ۱۲۰۰ نفری برگزار می‌شود که می‌تواند در نوع استقبال تماشاگران از این اجراهای زنده مورد توجه قرار گیرد. این در حالی است که تیم برگزاری کنسرت‌ها نهایت تلاش خود را انجام می‌دهند تا برنامه ارایه‌شده، در بالاترین کیفیت ممکن در حوزه طراحی نور، صدابرداری، کارگردانی و تصویرسازی به مخاطبان ارایه شود.

مجید رضوی که در فصل پاییز یکی از پرمخاطب‌ترین و پرفروش‌ترین خوانندگان کنسرت‌ها بود، قبل از آغاز فصل جدید تور کنسرت‌های بین المللی‌اش، روز هجدهم دی نیز در قالب هشتمین دور تمدید کنسرت‌های تهران میزبان مخاطبان خود در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران خواهد بود.


استقبال مخاطبان کانادا از کنسرت‌های مجید رضوی
بلیت‌های کنسرت‌های تورنتو و ونکوور به فروش رسیده‌اند
برگزاری کنسرت‌های مجید رضوی در شهرهای کلگری و مونترال
مطالعات تاریخی برگزاری کنسرت‌های کانادا توسط مجید رضوی
زمان آغاز فروش بلیت‌های کنسرت‌های تورنتو و ونکوور
تصمیم برای کاهش ریسک ارائه بلیت کنسرت‌ها در موعد قبل از مطالعات تاریخی برگزاری
ارسال پرونده‌های اخذ ویزا برای حضور در کنسرت‌ها
مجموعه کنسرت‌های مجید رضوی در نوع استقبال تماشاگران قرار می‌گیرد
تلاش تیم برگزاری برای ارائه برنامه با بالاترین کیفیت ممکن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *