مطالعات تاریخی حضور گرگ‌ها اعلام شد: جرج کلونی و برد پیت در کنار یکدیگر

تاریخ آمدن «گرگ‌ها» اعلام شد/ جرج کلونی و برد پیت در کنار هم


اثر سینمایی “گرگ‌ها” با بازی جورج کلونی و برد پیت که محصولی از کمپانی اپل اورجینال فیلمز است، در مطالعات تاریخی ۲۰ سپتامبر در قالب آیمکس و پرمیوم اکران خواهد شد. این اثر سینمایی به نویسندگی و کارگردانی جان واتس، روایت خیالی دو معترض و دو گرگ تنها را دنبال می‌کند. همچنین سونی مطالعات تاریخی اثر سینمایی دیگری به کارگردانی گرگ برلانتی و با بازی اسکارلت جوهانسون و چانینگ تیتوم برای ۱۲ جولای اعلام کرده است. این اثر سینمایی در دوران رقابت فضایی دهه ۱۹۶۰ می‌گذرد و فیلمنامه آن توسط رز گیلروی نوشته شده است.

به گزارش دیجیاتور به نقل از ورایتی، سونی اعلام کرد «گرگ‌ها» با بازی جورج کلونی و برد پیت که محصولی از کمپانی اپل اورجینال فیلمز است، ۲۰ سپتامبر در قالب آیمکس و پرمیوم اکران خواهد شد.

«گرگ‌ها» به نویسندگی و کارگردانی جان واتس، ۲ معترض، ۲ گرگ تنها را دنبال می‌کند که برای انجام یک کار انتخاب شده‌اند. امی رایان دیگر بازیگر این اثر سینمایی است.

در همین حال سونی مطالعات تاریخی اثر سینمایی هنوز بدون عنوانی را که با بازی اسکارلت جوهانسون و چانینگ تیتوم ساخته شده است برای ۱۲ جولای اعلام کرده است. این اثر سینمایی که قبلاً با نام «پروژه آرتمیس» شناخته می‌شد، قرار است در فرمت‌های بزرگ نمایش داده شود.

این اثر سینمایی به کارگردانی گرگ برلانتی ساخته شده و جیم راش، ری رومانو، آنا گارسیا، دونالد الیز واتکینز، نوآ رابینز، کالین وودل، نیک دیلنبرگ، کریستین زوبر و وودی هارلسون دیگر بازیگران آن هستند. روایت خیالی اثر سینمایی در دوران رقابت فضایی دهه ۱۹۶۰ می‌گذرد و فیلمنامه آن توسط رز گیلروی نوشته شده است.

اپل سال ۲۰۲۲ با قراردادی ۱۰۰ میلیون دلاری، بسته «پروژه آرتمیس» را که قرار است عنوان جدیدی داشته باشد، از آن خود کرد. در آن زمان قرار بود این اثر سینمایی با بازی کریس ایوانز به کارگردانی جیسون بیتمن ساخته شود. اما جدا شدن بیتمن از پروژه که به دلیل اختلافات خلاقانه بود موجب شد ایوانز هم پروژه را ترک کند. فیلمبرداری این اثر سینمایی با بازیگر و کارگردان جدید پاییز گذشته در آتلانتا انجام شد.

«گرگ‌ها» که توسط واتس نوشته شده در کمپانی ساخت و ساز اثر سینمایی کلونی و کمپانی پیت ساخته شده است.

تملک «گرگ‌ها» به یک نبرد مزایده‌ای بدل شد و در نهایت اپل بود که این پروژه را از چنگ چندین استودیوی دیگر بیرون آورد و برنده مزایده شد.


دو اثر سینمایی گرگ‌ها به کارگردانی جان واتس و پروژه آرتمیس به کارگردانی گرگ برلانتی اپل اورجینال فیلمز و سونی تاریخی اعلام کردند که در فرمت‌های بزرگ نمایش داده می‌شوند. HANDLE_EXCEPTIONS

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *