استفاده از بزرگراه آزاد قزوین – الموت – تنکابن تا اردیبهشت ۱۴۰۳

بهره‌برداری از آزادراه قزوین - الموت - تنکابن تا اردیبهشت ۱۴۰۳


امروز، مهرداد بذرپاش در بازدید از آزادراه قزوین-الموت-تنکابن، به پیشرفت فیزیکی این آزادراه و اهمیت آن در توسعه مسیرهای ارتباطی کشور اشاره کرد و تأکید کرد که زمان تکمیل آن تا اردیبهشت ۱۴۰۳ باید حتماً رعایت شود. آزادراه قزوین-الموت-تنکابن دارای ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی است و افتتاح فاز نخست آن نیز در دستور کار سازماندهی استان قرار دارد.

به گزارش دیجیاتور، مهرداد بذرپاش امروز (۲۱ بهمن‌ماه) در بازدید از روند احداث آزادراه قزوین-الموت–تنکابن با اشاره به پیشرفت فیزیکی این آزادراه و اهمیت آن در توسعه مسیرهای ارتباطی کشور بر تکمیل آن تا اردیبهشت ۱۴۰۳ تاکید کرد و گفت: پیمانکار این آزادراه با تأمین اعتبار و تسریع در روند کارها باید هرچه سریع‌تر زمینه افتتاح این مسیر را فراهم کند.

وزیر راه و شهرسازی یادآور شد: آزادراه قزوین-الموت-تنکابن به طول ۱۶۴ کیلومتر است که ۹۰ کیلومتر آن در حوزه استحفاظی استان قزوین قرار دارد. این آزادراه در حال حاضر دارای بیش از ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی است و مراحل افتتاح فاز نخست آن به طول ۶۲ کیلومتر در دستور کار جدی سازماندهی استان قرار دارد.

وی افزود: آزادراه قزوین-الموت-تنکابن، این آزادراه دارای ۱۸ کیلومتر تونل است.


احداث آزادراه قزوین-الموت-تنکابن با پیشرفت فیزیکی بیش از ۹۰ درصد و توسعه مسیرهای ارتباطی کشور موجب اهمیت آن شده و تا اردیبهشت ۱۴۰۳ باید زمینه افتتاح این مسیر فراهم شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *