بازگشایی مجموعه ورزشی پس از ١٩ سال، خبر خوش حکومت برای مردم گنبد، آق‌قلا و بندرترکمن

0 نظر

در این متن آمده که وزیر ورزش و جوانان به همراه هیات حکومت به استان گلستان مسافرت کرده و از پروژه‌های در دست ساخت این استان بازدید کرده و چندین مجموعه ورزشی گلستان را افتتاح کرده است. او همچنین از سالن‌های ورزشی و تجهیزات ورزشی مختلف در این استان بازدید کرده و به افتتاح آن‌ها پرداخته است. همچنین اعلام شده که مبلغ ٣١٠ میلیارد تومان برای تکمیل پروژه‌های نیمه تمام استان گلستان اختصاص یافته است.

به گزارش دیجیاتور، وزیر ورزش و جوانان که به همراه هیات حکومت به استان گلستان مسافرت کرده بود، صبح پنجشنبه پس از قرائت فاتحه بر سر مزار شهدای این استان، ضمن بازدید از پروژه‌های در دست ساخت این استان، چندین مجموعه ورزشی گلستان را افتتاح کرد.

کیومرث هاشمی در نخستین مرحله از این مسافرت، ابتدا از هتل ورزش گلستان بازدید کرد و پس از آن بصورت همزمان ١٨ خانه ورزش و روستایی این استان را افتتاح کرد. پس از افتتاح متمرکز خانه‌های ورزشی، در حضور وزیر ورزش امکانات لازم برای تجهیز این مراکز ورزشی و روستایی به مناطق مختلف استان ارسال شد.

هاشمی سپس با مسافرت به علی‌آباد کتول، سالن چند منظوره شهید اودک دوجی را افتتاح کرد. وزیر ورزش و جوانان پس از افتتاح این سالن، با حضور در جمع نوجوانان علاقمند به فوتبال بصورت نمادین یک گل از روی نقطه پنالتی وارد دروازه کرد.

پس از پایان مسافرت وزیر ورزش و جوانان، هاشمی ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهدای مدافع حرم، وارد شهرستان دلند شد.

او سپس سالن امام علی (ع) شهرستان رامیان در روستای توران فارس را پس از ١٨ سال افتتاح کرد. وزیر ورزش و جوانان با انداختن توپ در میان نوجوانان مشتاق رامیانی، بصورت رسمی بهره برداری از این سالن را اعلام کرد.

افتتاح زمین چمن مصنوعی شهید خداقلی رجبلو در شهرستان رامیان، دیگر بخش مسافرت امروز وزیر ورزش به استان گلستان بود. 

هاشمی در ادامه مسافرت به استان گلستان از زمین چمن شهرستان آزادشهر استان نیز بازدید و دستورات لازم برای تکمیل رختکن و رفع مشکل روشنایی این زمین صادر کرد.

وزیر ورزش و جوانان در ادامه با مسافرت به شهرستان گنبدکاووس، سرزمین علاقمندان به والیبال و سوارکاری، از آکادمی در حال ساخت والیبال این شهر دیدن کرد. این آکادمی با پیشرفت ٩۵ درصدی در آستانه افتتاح است و در صورت تکمیل، می تواند دهه فجر امسال به بهره‌برداری برسد. در حاشیه این بازدید، هاشمی به مردم گنبدکاووس اعلام کرد بدلیل علاقه آنها به سوارکاری، از امروز سازماندهی مجموعه سوارکاری این شهرستان از شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی گرفته و در اختیار سازماندهی شهری گنبدکاووس قرار می‌گیرد.

وزیر ورزش و جوانان همچنین از آکادمی فوتبال در گنبدکاووس بازدید کرد. در این بازدید، صادق درودگر از مدیران شناخته شده فوتبال ایران، توضیحاتی درباره فعالیت این آکادمی ارائه کرد. هاشمی در این دیدار، حمایت از بخش خصوصی را از سیاستهای حکومت و وزارت ورزش و جوانان اعلام کرد و گفت وزارتخانه آمادگی کامل برای کمک به واگذاری باشگاه‌ها به بخش خصوصی دارد و این روابط حکومتی جدی وزارت ورزش و جوانان است.

پس از پایان مسافرت وزیر ورزش و جوانان به شرق استان گلستان، مرحله جدید این مسافرت با حضور کیومرث هاشمی در غرب استان آغاز شد. هاشمی با حضور در بندرکمن بصورت همزمان ١٨ پروژه ورزشی این شهرستان را افتتاح کرد. این مراسم در سالنی برگزار شد که امروز پس از ١٩ سال توسط وزیر ورزش و جوانان افتتاح شد. کار ساخت مجموعه تختی در سال ٨٣ آغاز شده بود و پس از ١٩ سال امروز همزمان با دومین مسافرت استانی حکومت به استان گلستان به افتتاح و بهره‌برداری رسید. هاشمی همزمان با این مراسم اعلام کرد بخاطر علاقه مردم آق‌قلا و بندرترکمن، سازماندهی مجموعه‌های سوارکاری این دو شهرستان نیز به سازماندهی شهری واگذار می‌شود.

پس از افتتاح این مجموعه، وزیر ورزش و جوانان در آخرین مرحله مسافرت استانی خود به گلستان در شهرستان کردکوی حاضر شد و سالن تنیس‌روی‌ میز حاج قاسم سلیمانی این شهرستان را پس از سیزده سال افتتاح کرد.

در پایان این مسافرت، هاشمی اعلام کرد با تصمیم حکومت مبلغ ٣١٠ میلیارد تومان برای تکمیل پروژه‌های نیمه تمام استان گلستان اختصاص یافته است.

آخر پیغام/


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *