بازداشت ۵ نفر به اتهام تدبیر و تلاش برای انجام حملات تروریستی در فرانسه

بازداشت ۵ نفر به ظن تلاش برای انجام حملات تروریستی در فرانسه

0 نظر


پلیس فرانسه اعلام کرد که پنج نفر را با شبهه دسیسه‌چینی و برنامه‌ریزی برای ارتکاب حملات تروریستی در فرانسه، در استان مرت ا موزل در شرق کشور بازداشت کرده است. این بازداشت‌ها در شهرهای نانسی، تول و وندور-ل- نانسی انجام شده است. تحقیقات مقدماتی درباره این توطئه نیز در جریان است و این عملیات با همکاری واحدهای پلیس ویژه مبارزه با اقدامات خشونت‌آمیز در فرانسه انجام شده است.

به گزارش دیجیاتور به نقل از خبرگزاری رویترز، پلیس فرانسه اعلام کرد که ۵ نفر را به ظن دسیسه‌چینی برای ارتکاب حملات تروریستی در این کشور بازداشت کرده است.

بر اساس اعلام این رسانه، مظنونین در ۳ شهر استان «مرت ا موزل» (Meurthe-et-Moselle) در شرق فرانسه بازداشت شده اند.

دادستانی مبارزه با اقدامات خشونت‌آمیز فرانسه با تایید این خبر اضافه کرد که پلیس این کشور موفق شد ۵ نفر را همزمان در شهرهای «نانسی»، «تول» و «وندور-ل- نانسی» بازداشت کنند.

در ادامه این گزارش آمده است که تحقیقات مقدماتی درباره تلاش برای رخ‌داد توطئه به منظور انجام چند جنایت در جریان است.

این عملیات ویژه با همکاری واحدهای مختلف یگان‌ های پلیس ویژه مبارزه با اقدامات خشونت‌آمیز، یعنی اداره فرعی مبارزه با اقدامات خشونت‌آمیز، ریاست عمومی امنیت داخلی و گروه پشتیبانی عملیات انجام شده است.


پلیس فرانسه ۵ نفر را به دلیل دسیسه‌چینی برای ارتکاب حملات تروریستی بازداشت کرده است. مظنونین در ۳ شهر استان “مرت ا موزل” در فرانسه بازداشت شده اند. دادستانی مبارزه با اقدامات خشونت‌آمیز فرانسه این خبر را تأیید کرده و اعلام کرده است که پلیس موفق شده است ۵ نفر را همزمان در شهرهای “نانسی”، “تول” و “وندور-ل-نانسی” دستگیر کند. تحقیقات مقدماتی برای رخ‌داد توطئه مربوط به چند جنایت نیز در جریان است. این عملیات با همکاری واحدهای مختلف یگان‌های پلیس ویژه مبارزه با اقدامات خشونت‌آمیز انجام شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *