نمایش اثر سینمایی “زندگی و زندگی” و “۵۲ هرتز” به هنروتجربه می‌رسد / انتشار پوستر

اکران «زندگی و زندگی» و «۵۲ هرتز» به هنروتجربه رسید/ انتشار پوستر


اکران اثر سینمایی‌های سینمایی «زندگی و زندگی» و «۵۲ هرتز» به کارگردانی علی قوی‌تن و سجاد شهریاری از روز چهارشنبه ۲۵ بهمن ماه در سینماهای هنروتجربه آغاز خواهد شد. اثر سینمایی «زندگی و زندگی» تاکنون پنج جایزه بین‌المللی را از کشورهای مختلف دریافت کرده است، در حالی که «۵۲ هرتز» روایت خیالی موازی سه جوان را روایت می‌کند که با مشکلات اجتماعی دست و پنجه نرم می‌کنند. هر دو اثر سینمایی با حضور بازیگران برجسته و عوامل ساخت و ساز موثر، آماده اکران شدند.

به گزارش دیجیاتور، اکران اثر سینمایی سینمایی «زندگی و زندگی» ساخته علی قوی‌تن از روز چهارشنبه ۲۵ بهمن ماه در سینماهای هنروتجربه آغاز خواهد شد و سازندگان در آستانه اکران از پوستر این اثر سینمایی رونمایی کردند.

این اثر سینمایی در نمایش‌های بین‌المللی خود در کشورهای مختلف تاکنون موفق به دریافت پنج جایزه شده است. آخرین جایزه «زندگی و زندگی» مربوط به فستیوال اثر سینمایی مذهب روز ایتالیا است که با در نظر گرفتن استانداردهای بین‌المللی و تأثیرگذاری عناصر در ژانر اجتماعی و روابط انسانی آن، دیپلم افتخار بهترین اثر را به علی قوی‌تن کارگردان و تهیه‌کننده این اثر سینمایی اعطا کرد.

هدا مقدم‌منش، مهربان درویش‌زاده، فرشته همیار، یوسف احمدی، حنانه جعفری و هادی هاشمی بازیگران اصلی اثر سینمایی سینمایی «زندگی و زندگی» هستند.

دیگر عوامل پشت صحنه این اثر سینمایی عبارت هستند از مدیر فیلمبرداری: حامد قوی‌تن، طراحی و ترکیب صدا: بهروز شهامت، طراح چهره‌پردازی: ندا مقدم‌منش و تدوین: مهدی حسینی‌وند.

اکران اثر سینمایی سینمایی «۵۲ هرتز» در گروه هنروتجربه

همچنین، اثر سینمایی سینمایی «۵۲ هرتز» به کارگردانی سجاد شهریاری و تهیه‌کنندگی ابراهیم اصغری از روز چهارشنبه ۲۵ بهمن در سینماهای منتخب هنروتجربه اکران می‌شود.

اثر سینمایی سینمایی «۵۲ هرتز» با حضور بازیگرانی همچون علی استادی، شقایق فراهانی، مهشید جوادی، امیر غفارمنش، علیرضا مهران، سام حسامی، حمید رشید و علیرضا رسولی ساخته شده است.

این اثر سینمایی که به کارگردانی سجاد شهریاری و تهیه‌کنندگی ابراهیم اصغری در گونه سینمای اجتماعی ساخت و ساز شده است، قصه موازی سه جوان است که هر یک گرفتار مشکلات و معضلات اجتماعی شده و در مواجهه با آن مسیری متفاوت را دنبال می‌کنند.

اکران این اثر سینمایی از روز چهارشنبه ۲۵ بهمن در سینماهای منتخب هنروتجربه آغاز می‌شود و در آستانه اکران پوستر این اثر سینمایی رونمایی و منتشر شده است. همچنین، مراسم رونمایی اثر سینمایی روز چهارشنبه ۲۵ بهمن در پردیس سینمایی چارسو برگزار می‌شود.

عوامل این اثر سینمایی عبارتند از کارگردان: سجاد شهریاری، نویسنده: امیر غفارمنش، مدیر فیلمبرداری: ابوالفضل نباتی، تدوین: روزبه کلباسی، آهنگساز: سجاد راد، صدابردار: مسعود شاهوردی، صداگذار: مهدی جشمیدی، طراح چهره‌پردازی: دانیال شعاعی، مدیر ساخت و ساز: مهدی رجبی، سرپرست گروه کارگردانی: مسعود حقی، خواننده تیتراژ: محمد شایان، عکاس: پیمان گرزم، مجری طرح: امیر غفارمنش، سرمایه‌گذاران: مهدی عبدالله و یاسر هشترخانی، تهیه‌کننده: ابراهیم اصغری، محصول آفر اثر سینمایی.


اکران اثر سینمایی سینمایی «زندگی و زندگی» ساخته علی قوی‌تن از روز چهارشنبه ۲۵ بهمن ماه آغاز خواهد شد و اثر سینمایی سینمایی «۵۲ هرتز» به کارگردانی سجاد شهریاری و تهیه‌کنندگی ابراهیم اصغری از روز چهارشنبه ۲۵ بهمگن در سینماهای منتخب هنروتجربه اکران می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *