اولین حضور شجاعی در تمرین تیم بنفش پوشان هوادار

اولین حضور شجاعی در تمرین بنفش پوشان هوادار


محمود فکری از سمت خود در تیم فوتبال هوادار برکنار شد و مسعود شجاعی به توافق با مدیران تیم رسید تا به عنوان مربی هدایت تیم برعهده بگیرد. شجاعی به همراه دستیاران خود در تمرین هوادار حضور یافت و تمرین شاگردان خود را زیر نظر گرفت. تیم فوتبال هوادار در هفته چهاردهم لیگ برتر در مقابل تیم نساجی مازندران با قرارگیری در رده سیزدهم جدول لیگ به میدان خواهد رفت.

به گزارش خبرنگار دیجیاتور، چهارشنبه ۲۹ آذرماه بود که محمود فکری از سمت خود در تیم فوتبال هوادار برکنار شد تا مدیران این باشگاه برای جانشین وی با گزینه‌هایی که داشتند وارد مذاکره شوند. در این میان مسعود شجاعی که یکی از گزینه‌های اصلی این تیم بود با مدیران این باشگاه به توافق رسید تا در ادامه لیگ بیست‌وسوم هدایت بنفش پوشان تهرانی را برعهده بگیرد.

شجاعی پس از قطعی شدن حضورش در هوادار به عنوان مربی – بازیکن امروز به همراه محمود شجاعی و خلیل عبداللهی دستیاران خود در تمرین هوادار حضور یافت و از نزدیک تمرین شاگردان خود را زیر نظر گرفت.

تیم فوتبال هوادار در هفته چهاردهم لیگ برتر یکشنبه ۳ دی ماه در ورزشگاه وطنی قائم شهر میهمان تیم نساجی مازندران خواهد بود. این تیم در حال حاضر با ۱۰ امتیاز در رده سیزدهم جدول لیگ برتر قرار دارد.


محمود فکری از سمت خود در تیم فوتبال هوادار برکنار شد. مسعود شجاعی به توافق رسید تا به عنوان مربی – بازیکن تیم فوتبال هوادار به همراه محمود شجاعی و خلیل عبداللهی دستیاران خود فعالیت کنند. تیم فوتبال هوادار در هفته چهاردهم لیگ برتر میزبان تیم نساجی مازندران است. تیم فوتبال هوادار در حال حاضر در رده سیزدهم جدول لیگ برتر قرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *