گشایش اولین ال سی شبکه بانکی ایران در روسیه

اولین ال سی شبکه بانکی ایران، در روسیه گشایش یافت


بانک سپه ایران، اولین ال سی شبکه بانکی ایران در خارج از کشور را در روسیه افتتاح کرده است. این اقدام مهم بعد از محدودیت‌های بین‌المللی‌های ترامپ نشانگر آغاز فصل جدیدی از روابط بانکی ایران با کشورهای خارجی است. ارزش این ال سی برای بازرگانی بین‌الملل استفاده می‌شود و امکان خرید آسان و اعتباری تجار ایرانی از کشور روسیه را فراهم می‌کند. این همکاری مشترک و راهگشا تسهیل بازرگانی بین‌الملل به کشور کمک می‌کند.

به گزارش دیجیاتور به نقل از ارتباطات سازمانی نهاد مالی، به‌دنبال رایزنی‌ها و عملیاتی‌سازی بسترهای پولی و بانکی و گفتگوهای دیپلماتیک فنی نهاد مالی کشورمان، اولین ال سی شبکه بانکی ایران در خارج از کشور در روسیه توسط بانک سپه گشایش یافت.

این اقدام بعد از محدودیت‌های بین‌المللی‌های ترامپ یا به اصطلاح “روابط حکومتی فشار حداکثری” بی‌سابقه است. ارزش این LC که از امروز مورد استفاده قرار گرفته، برای شروع مبلغ ۱۷ میلیون یورو است و با شرط پرداخت مدت‌دار جهت بازرگانی بین‌الملل استفاده می‌شود.

این همکاری مشترک و راهگشا، نمایان‌گر آغاز فصل جدیدی از روابط بانکی ایران با کشورهای خارجی خواهد بود.

در واقع این گشایش اعتبار، امکان خرید آسان و اعتباری توسط تجار ایرانی از کشور روسیه را فراهم کرده است که در تسهیل بازرگانی بین‌الملل به کشور کمک کننده خواهد بود.


نهاد مالی ایران، اولین شبکه بانکی خارج از کشور را در روسیه با بانک سپه راه اندازی کرد. این اقدام جدید در راستای محدودیت‌های بین‌المللی‌های ترامپ و فشارهای مالی بی‌سابقه است. ارزش اعتباری شروع آن ۱۷ میلیون یورو است و برای بازرگانی بین‌الملل استفاده می‌شود. این همکاری نشانه‌ای از برقراری روابط بانکی با کشورهای خارجی است. به واسطه این تسهیلات اعتباری، تجار ایرانی می‌توانند به راحتی از کشور روسیه خرید کنند و در تسهیل بازرگانی بین‌الملل به کشور کمک کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *