انفجار خط انتقال گاز در غرب تبریز: اتفاقات تراژیک و آسیب‌های احتمالی

انفجار خط انتقال گاز در غرب تبریز


حادثه ترکیدگی در خط انتقال گاز تبریز-بازرگان منجر به قطع گاز شد، اما با فعال‌سازی شیرهای اتوماتیک و کنترل سریع، آتش‌سوزی و تلفاتی جلوگیری شد. این حادثه بدون تلفات و آتش‌سوزی به پایان رسید و تحقیقات نشان داد که علت آن به فرسودگی لوله‌های انتقال برمی‌گردد.


دریافت
25 MB

به گزارش خبرنگار دیجیاتور، طبق اعلام مدیر عامل شرکت گاز امور خطوط لوله انتقال گاز منطقه ۸ حادثه ناشی از ترکیدگی در خط انتقال گاز بود که به سرعت کنترل شد.

خدایی مدیر منطقهٔ ۸ عملیات انتقال گاز ایران گفت: ظهر امروز خط لولهٔ انتقال گاز تبریز- بازرگان در منطقهٔ غرب تبریز دچار ترکیدگی شد که شیرهای اتوماتیک به موقع عمل کرده و گاز قطع و مانع از آتش‌سوزی و خسارت شد.

وی افزود: این حادثه تلفاتی نداشته و آتش‌سوزی نیز رخ نداده است و با اقدامات انجام‌شده هیچ یک از شهرهای منطقه در ساعات آینده مشکل گاز شهری نخواهند داشت. براساس بررسی‌های اولیه حادثه بر اثر فرسودگی لوله‌های انتقال انجام شده است.

جزئیات دلیل این حادثه در حال بررسی است.


خط انتقال گاز تبریز-بازرگان دچار ترکیدگی شده ولی به سرعت کنترل شد. این حادثه تلفاتی نداشته و آتش‌سوزی نیز رخ نداده است و با اقدامات انجام‌شده هیچ یک از شهرهای منطقه در ساعات آینده مشکل گاز شهری نخواهند داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *