آخرین مرحله آماده‌سازی تیم ملی هندبال در عمان به پایان رسید.

اردوی آماده سازی تیم ملی هندبال در عمان به پایان رسید


تیم ملی هندبال مردان ایران برای آمادگی برای رقابت‌های هندبال قهرمانی آسیا در بحرین، به کشور عمان مسافرت کرد. در این اردو چهار دیدار با تیم ملی عمان برگزار شد و تیم ملی ایران با سه پیروزی و یک تساوی به کار خود پایان داد. تیم ملی هندبال ایران همچنین به برتری مقابل عمان در سه بازی دیگر رسید. این اردو تا ۳ دی برگزار شد و پس از بازگشت به ایران یا یکی از کشورهای مجاور، ادامه خواهد یافت. تیم ملی هندبال ایران در مسابقات قهرمانی آسیا و انتخابی قهرمانی جهان شرکت می کند. این اردو نخستین اردوی برون مرزی تیم ملی با سرمربیگری مجید رحیمی زاده بود. مسابقات قهرمانی آسیا انتخابی مسابقات قهرمانی جهان ۲۰۲۵ در منامه بحرین برگزار خواهد شد و تیم ملی هندبال ایران در گروه B قرار دارد.

به گزارش دیجیاتور، تیم ملی هندبال مردان ایران که جهت برپایی اردوی شش روزه برای آمادگی بیشتر به منظور حضور پر قدرت در رقابت‌های هندبال قهرمانی آسیا که از ۲۱ دی ماه در کشور بحرین برگزار می‌گردد، به کشور عمان مسافرت کرده بود با برگزاری چهار دیدار با تیم ملی این کشور و با کسب سه پیروزی و یک تساوی به کار خود پایان داد.

تیم‌ملی هندبال کشورمان در این بازی‌ها با نتایج ۲۱-۲۳، ۲۲-۲۴ و ۲۳-۲۹ مقابل عمان به برتری رسید و نخستین بازی خود را با تساوی ۲۴-۲۴ به اتمام رساند.

این اردو که با شرکت ۲۰ بازیکن که شامل ۴ لژیونر هندبال ایران بود از مطالعات تاریخی ۲۷ آذر ماه تا ۳ دی برگزار و بازیکنان تیم ملی ایران در این بازی ها زیر نظر سرمربی خود، مجید رحیمی زاده، محک خوردند تا ادامه این اردو پس از بازگشت در ایران یا یکی از کشورهای مجاور انجام شود.

تیم ملی هندبال ایران فردا یکشنبه ۳ دی ماه ساعت ۱۷:۵۰ به میهن اسلامی باز می‌گردد.

ملی پوشان هندبال مردان ایران خود را برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا و انتخابی قهرمانی جهان آماده می کنند. این نخستین اردوی برون مرزی تیم ملی بعد از خداحافظی ووسلین ویوویچ، به سرمربیگری رحیمی زاده بود.

بیست و یکمین دوره مسابقات هندبال قهرمانی آسیا انتخابی مسابقات قهرمانی جهان ۲۰۲۵ کرواسی، دانمارک و نروژ از ۲۱ دی تا ۲ بهمن ماه سال جاری در منامه بحرین برگزار می‌شود. تیم ملی هندبال کشورمان در این مسابقات در گروه B با تیم های کره جنوبی، چین و نیوزیلند همگروه است


تیم ملی هندبال مردان ایران با برگزاری چهار دیدار در اردوی شش روزه خود در عمان، سه پیروزی و یک تساوی کسب کرد. این بازی‌ها در آمادگی برای حضور در رقابت‌های هندبال قهرمانی آسیا در بحرین برگزار شدند. تیم ملی هندبال ایران در بازی‌های خود مقابل عمان با نتایج ۲۱-۲۳، ۲۲-۲۴ و ۲۳-۲۹ برتری کسب کرد. این بازی‌ها با تساوی ۲۴-۲۴ به پایان رسید. این اردو با شرکت ۲۰ بازیکن و زیر نظر سرمربی مجید رحیمی زاده برگزار شد. پس از بازگشت به ایران، اردوی ادامه‌ای نیز برگزار می‌شود. تیم ملی هندبال ایران به میهن باز می‌گردد و در حال آماده شدن برای مسابقات قهرمانی آسیا و انتخابی جهان است. این اردوی برون مرزی بیست و یکمین دوره مسابقات هندبال قهرمانی آسیا و انتخابی جهان ۲۰۲۵ که در بحرین برگزار می‌شود، نخستین اردوی تیم ملی با سرمربیگری رحیمی زاده بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *