احتمال کاهش نرخ بهره در منطقه یورو به فارسی.

احتمال کاهش نرخ بهره در منطقه یورو


با توجه به گزارش خبرنگار دیجیاتور از بلومبرگ، عضو شورای حکام نهاد مالی اروپا، پابلو هرناندز دی کاس، اعلام کرد که چشم انداز جدید نهاد مالی اروپا برای تورم و رشد مالی بسیار مهم است و تصمیم گیری در مورد زمان شروع کاهش نرخ بهره نیز تاثیرگذار خواهد بود. او همچنین اظهار داشت که مقامات نهاد مالی اروپا به دنبال کاهش اولیه روابط حکومتی‌های افزایش نرخ بهره هستند و پیش‌بینی‌ها برای ارزیابی کلیدی خواهند بود.

به گزارش خبرنگار دیجیاتور به نقل از بلومبرگ، پابلو هرناندز دی کاس، عضو شورای حکام نهاد مالی اروپا گفت: چشم انداز جدید نهاد مالی اروپا برای تورم و رشد مالی که در ماه مارس ارائه شده و برای تصمیم گیری در مورد زمان شروع کاهش نرخ بهره بسیار مهم خواهد بود.

به گفته هرناندز دی کاس، پیش‌بینی‌ها برای ارزیابی کلیدی خواهند بود، اول اینکه آیا می‌توانیم به اندازه کافی مطمئن باشیم که هدف میان‌مدت ۲ درصد ما با در نظر گرفتن ریسک‌های مرتبط محقق خواهد شد، و دوم این که مسیر نرخی که با رسیدن به هدف متقارن ما سازگار است یا خیر.

به نظر می‌رسد مقامات نهاد مالی اروپا به دنبال کاهش اولیه روابط حکومتی‌های افزایش نرخ بهره در تابستان هستند. فیلیپ لین، اقتصاددان ارشد، پنجشنبه گفت که پیش‌بینی‌های مارس «فرصتی را برای به‌روزرسانی جامع دورنمای تورم میان‌مدت فراهم می‌کند».

پس از قضاوت نادرست از افزایش قیمت‌ها که پس از همه‌گیری کرونا و حمله روسیه به اوکراین رخ داد، دی کاس گفت که اعتماد به پیش‌بینی‌های کارکنان به‌طور چشمگیری افزایش یافته است. وی گفت: اشتباهات پیش‌بینی در فصل‌های اخیر بسیار ناچیز و حتی منفی بوده است، به این معنی که ارقام تورم تا حدودی کمتر از پیش‌بینی‌ها بوده است.

دی کاس در پایان گفت: کاهش تورم در دانش مالی ۲۰ کشور را مثبت ارزیابی کرده و احتمالاً “در سه ماهه آینده این روند ادامه دار خواهد بود.


تورم و رشد مالی بسیار مهم خواهد بود.پیش‌بینی‌ها ارزیابی خواهند بود مقامات به دنبال کاهش اولیه هستند.ده دست ندارد که روند ادامه دار خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *